Choď na obsah Choď na menu
 


MICHAEL NIEDERBÜHL

Erich Altenkopf

Obrázok

Dr. Michael Niederbühl je lekár, ktorý prebral ambulanciu vo Furstenhofe po Dr. Evelyn Konopkovej. Po smrti jeho otca naňho vo Furstenhofe číhalo množstvo neodhalených tajomstiev a aj problémy s dedičstvom. Korbinian prišiel do Furstenhofu so svojou domácou pani Cosimou, ktorá sa o neho starala, no sama bola prekvapená, keď sa dozvedela, že jej v dedičstve žiadne peniaze nenechal. Iba hmotné predmety - náhrdelník a obrazy.

V tom čase sa Michael začal zbližovať so Charlottou Saalfeldovou, s ktorou si boli stále bližší a z jednej noci sa ich vzťah napokon zmenil na dlhodobý. Zápasil však s viacerými prekážkami - Charlotta mala pocit, že je pre podstatne mladšieho Michaela pristará a že on ešte bude chcieť mať deti.

Michael jej však dal najavo, že to všetko je jedno a požiadal ju o ruku. Z predchádzajúceho vzťahu s Američankou mal dcéru Debbie Williamsovú, o ktorej sa Charlotta dozvedela trochu skôr, ako o tom, že Fabien Liebertz je Michaelovo dieťa. To ju šokovalo a nevedela stráviť, že Michael a Tanja spolu v minulosti niečo mali. Tým sa ich vzťah nadobro rozpadol.

Po tom, čo Rosalie upadla do kómy sa o ňu Michael staral a tá sa doňho rýchlo zaľúbila. Skončili spolu v posteli a spájala ich aj spoločná túžba po pomste - keď sa obaja dozvedeli, že Cosima nechala zomrieť Korbiniana.