Choď na obsah Choď na menu
 


LENA ZASTROW

Johanna Bönninghaus

Obrázok

31-ročná Lena Zastrowová sa v hoteli prvýkrát objavila kvôli nešťastnej udalosti - prišla na pohreb svojej matky Cosimy. Už vtedy vyplávalo na povrch, že má stále nevyriešené problémy z minulosti: Jej otec Götz ju obviňoval, že je zodpovedná za smrť svojho brata Markusa.

Lena sa však neskôr zúčastnila aj krajšej udalosti - svadby svojho brata Lukasa. Vo Furstenhofe sa už potom dlho neohriala a odišla späť za svojím manželom Stefanom.

Ich bezdetné manželstvo však utrpelo niekoľko trhlín a Lena dlhý čas skrývala tajomstvo: Stefan jej fyzicky ubližuje.

Opäť prichádza do Furstenhofu a Götz sa dozvedá, že v manželstve jeho dcéry niečo nie je v poriadku. Lena Stefanovi napíše list, no ten ju podľa adresy vystupuje a aj úspešne nájde v hoteli. Spočiatku sa hrá na dobrého manžela, ktorý chce Lenu späť, no v neskôr sa ukáže, aký v skutočnosti je: Lenu, ktorá sa za ten čas zblížila s Robertom, unesie na chatu v horách, kde ju aj spolu s Robertom väzní. Našťastie sa im podarí zachrániť sa a Lena tak konečne spoznáva pravú tvár svojho manžela.

Postupom času sa do Roberta naozaj zaľúbi i keď vie, že ho miluje aj Eva. Medzi oboma ženami to spôsobí niekoľko nezhôd, no Robert sa predsa len rozhodne: Evu vníma len ako kamarátku a Lenu ako ženu, s ktorou chce mať aféru. Preto si ju hneď nasťahuje do bytu a Lena tak nadobudne bližší vzťah k jeho dcérke Valentine.