Choď na obsah Choď na menu
 


Používané lokality 

Obrázok

Recepcia

Hotelová recepcia je hosťom hotela dostupná 24-hodín denne a poskytuje základné služby a informácie.

Pracujú tu: Alfons Sonnbichler

Kedysi tu pracovali: ako dočasný recepčný a poslíček Xaver Steindl a ako poslíčkovia Ben Sponheim a "Kai Krone" 

 

Obrázok

Reštaurácia

Reštaurácia je vo Fürstenhofe síce malá, no o to útulnejšia. K dispozícií je nielen pre tradičné romantické večery, ale aj pre biznismanov a ich stretnutia. Znalcov a milovníkov vína určite poteší kvalitná vinotéka s jedinečným výberom vín z celého sveta. Luxusný dizajn, pokojná atmosféra i príjemné letné či zimné terasy - to všetko buduje mosty medzi generáciami a kultúrami v gastronómií.

Pracujú tu: Lena Zastrowová

Kedysi tu pracovali: Eva Krendlingerová, Marie Sonnbichlerová, Simon Konopka či Felix Saalfeld

 

Obrázok

Kuchyňa

O to, aby hosťom chutilo sa stará šéfkuchár, ktorý spolu s ostatnými kuchármi pracuje v moderne vybavenej kuchyni. Tá okrem iného poskytuje aj priamy prístup do reštaurácie a skladovacej miestnosti.

Pracujú tu: Robert Saalfeld, André Konopka, Hildegard Sonnbichlerová

Kedysi tu pracovali: Annika Brucknerová, Leonie Preisingerová či Laura Mahlerová

 

Obrázok

Kancelária

Kancelária je sídlom samotného riaditeľa hotela Wernera Saalfelda, ale pracujú tu aj prevádzkoví vedúci. Táto miestnosť je útočiskom zamestnancov hotela, ktorý ju vyhľadávajú aj za účelom súkromných rozhovorov.

Pracujú tu: Werner Saalfeld, Barbara von Heidenbergová, Markus Zastrow

Kedysi tu pracovali: Lukas Zastrow, Simon Konopka, Viktoria Tarraschová, Fiona Marquardtová, Nora Dammannová či Alexander Saalfeld

 

Obrázok

Salón

Modrý salón vo Fürstenhofe poskytuje posedenie počas dlhých zimných večerov, ako aj možnosť malých pracovných stretnutí. Priamo z tejto miestnosti sa dá vyjsť na terasu.

 

Obrázok

Miestnosť pre personál

Na luxusné pomery hotela je toto priemerne zariadená miestnosť, v ktorej sa schádzajú zamestnanci počas prestávok či pred alebo po pracovnom čase. Každý zamestnanec tu nájde svoju skrinku pre osobné veci.

 

Obrázok

Kniežací apartmán

Hostia môžu objaviť luxus a pokoj hotela Fürstenhof v štandardných izbách či kniežacom apartmáne. Ten poskytuje komfort na najvyššej úrovni a spája priestor a pohodu. Všetky apartmány sú však unikátne kvôli zmyslu pre detail, jedinečnému dizajnu a výnimočnej útulnosti.

Ako chyžné tu pracovali:  Tanja Liebertzová, Emma Stroblová či Vera Oboteová

 

Obrázok

Byt Saalfeldovcov

Súkromný byt Wernera a Charlotty Saalfeldovcov taktiež hýri luxusom - veľká presvetlená obývacia miestnosť spojená s jedálenskou časťou je len zlomkom toho, čo tento byt ponúka.

Aktuálni rezidenti: Werner Saalfeld, Charlotta Saalfeldová, André Konopka, Robert Saalfeld (resp. aj Eva Krendlingerová a Lena Zastrowová)

Kedysi tu bývali: Barbara von Heidenbergová, Miriam Saalfeldová, Samia Gruberová či Sandra Ostermeyerová

 

Obrázok

Dom Sonnbichlerovcov

V typickom juhonemeckom vidieckom dome bývajú Sonnbichlerovci a zariadili si ho klasicky. Malá obývacia miestnosť spojená s jedálenskou časťou tak ponúka všetko v minimalistickom, ale útulnom štýle.

Aktuálni rezidenti: Alfons Sonnbichler, Hildegard Sonnbichlerová (resp. aj Eva Krendlingerová a Jacob Krendlinger)

Kedysi tu bývali: Tanja Liebertzová, Marie Sonnbichlerová, Xaver Steindl, Hendrik Bruckner, Ben Sponheim či Emma Stroblová

 

Obrázok

Lekárska ambulancia

Netradične - v hoteli - sa nachádza ambulancia Dr. Michaela Niederbühla, ktorý sa tu stará o zdravie obyvateľov dediny, ako aj hotelového personálu či hostí.

Pracujú tu: Michael Niederbühl

Kedysi tu pracovali: Evelyn Konopková, Sylvia Wielanderová, Gregor Bergmeister či Samia Gruberová