Choď na obsah Choď na menu
 


NEMECKÉ EPIZÓDY

rubrika Nemecké epizódy | streda, 19.januára 2011 | Autor: Nela

Stal sa zázrak a bol zverejnený nový dej epizód. Naneštastie vám musím povedať, že sa jedná len o 3 časti, no sú o to zaujímavejšie a šokujúcejšie o)

Mimo témy - na február sú už ohlásené isté novinky a dnes vám s radosťou môžem oznámiť, že som konečne dokončila "novú" rubriku, ktorá sa vám určite bude páčiť.

Obrázok

EPIZÓDA 1255

Götz sa ešte pred svadbou s Barbarou snaží zistiť, či je naozaj otcom jej dieťaťa. Preto zájde za Michaelom, ktorý mu poradí test plodnosti. Keďže však "údajne mal rakovinu", je málo pravdepodobné, že je vôbec ešte plodný. Výsledok testu tak Götza šokuje.

Rosalie a Michael sa snažia začať od začiatku, no je to ťažšie, ako to vyzerá. Rosalie je požiadaná Nilsom, aby priviedla Fabiena zo škôlky a ten je tým pádom konfrontovaný aj s Michaelom. Michael sa však obával, ako Fabien pochopí informáciu, že jeho otec je slepý - no po ich opätovnom stretnutí zistil, že je to v pohode a nemusel si robiť žiadne starosti. Takmer idylické popoludnie naruší až pracovný telefonát od Jacoba, ktorý Rosalie dlho vybavuje. Michael tak začne opäť žiarliť a nevšimne si, že jeho syn sa takmer napije z fľašky tekutého podpaľača, ktorý obsahuje etanol.

Nilsova túra so svokrovcami dopadne tragikomicky - nejakým záhadným spôsobom sa rozdelia a zároveň aj stratia. Zatiaľ čo na nich Franz dávno čaká na parkovisku, Nils s Violou márne hľadajú cestu von z lesa.


EPIZÓDA 1256

Götz sa takmer odhodlá k šokujúcemu činu, keď stojí nad spiacou Barbarou s vankúšom v ruke a chce ju v spánku zadusiť (to je už druhýkrát, čo je Barbara terčom takéhoto útoku, pozn. Nel.). V poslednej chvíli si to našťastie rozmyslí a rozhodne sa hrať pred Barbarou milujúceho a ničnevediaceho manžela (tým pádom už vie, že dieťa je Markusovo, pozn. Nel.). A má k tomu aj nový plán: Ožení sa s ňou a počká, kým privedie na svet jeho vnúča.

Michael v poslednej sekunde zastaví Fabiena, ktorý sa takmer napil z fľašky s chemikáliou. Vyčíta Rosalie, že takmer otrávila jeho syna, no čoskoro sa spamätá a musí sa ospravedlniť. 

André sa dozvie, že Lena chce v hoteli otvoriť bistro a to by bolo preňho konkurenciou. Preto jej "srdečne" odporučí jedného kuchára, ktorý je však priemerný (až podpriemerný). Andrého plán však nevyjde: Robert sa vracia z Brusselu a je ochotný pracovať v bistre u Leny.

Viola a Franz sa opäť vracajú do Furstenhofu a sú rozhodnutí zostať ešte zopár dní, kým sa Tanja vráti. Nils sa dozvedá, že Viola chce pre svojho manžela usporiadať ako prekvapenie veľkú narodeninovú párty. Lenže Franz neznáša prekvapenia...


EPIZÓDA 1257

Michael a Rosalie sú spolu na svadbe Barbary a Götza a keď spolu tancujú, na chvíľu zabudnú na všetky problémy. Potom sa však Michael dozvie, že aféra Rosalie a Jacoba v podstate ani nebola taká krátka...

Götz Barbare povie "ÁNO", no po tom si uvedomí, že je ťažké hrať pred ňou milujúceho manžela. A keďže si spomenie na to, že nechce skončiť ako Barbarin prvý manžel Wolfgang, dá jej jasne najavo, že má dôkazy, s ktorými by ju kvôli tomu mohol opäť dostať za mreže.

Markus sa obáva, že Robert zostal vo Furstenhofe kvôli Eve a bude im dvom spôsobovať problémy. Tak to v skutočnosti nie je, pretože Lena sa teší, že vo svojom projekte konečne získala partnera, ktorého si vždy želala. Dokonca zistí aj to, že k Robertovi cíti viac ako priateľstvo...