Choď na obsah Choď na menu
 


NEMECKÉ EPIZÓDY

streda, 19.október 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Alice

Tak napokon som to ešte stihla - tu sú najnovšie NEMECKÉ EPIZÓDY, ktoré sa budú vysielať na prelome novembra a decembra.

Obrázok

EPIZÓDA 1425

Peter pochopil, že Theresa patrí Moritzovi, a tým pádom u nej nemá šancu. Elene sa však rozhodne zatajiť, že sa zaľúbil do inej ženy a chce na Theresu zabudnúť. Tá si zatiaľ užíva šťastné chvíle s Konstantinom.

Charlotta usporadúva v rámci svojej nadácie literárny večer a keď sa o tom dozvie Julius, rozhodne sa prísť. Na oplátku zase on Charlottu pozve na "Bierfassrollen", kde obaja získajú druhé miesto. Julius však čoskoro zistí, že víťazi podvádzali a získa si tak Charlottine sympatie.

Doris sa od Pachmeyera dozvie, že jej pozemok pri pivárni bol odsúhlasený obecnou radou a tým pádom môže začať stavať luxusné ubytovacie zariadenie. Vie však, že sa nejakým spôsobom musí zbaviť pivárne, a preto jej je jasné, že sa musí s niekým spolčiť.

 

EPIZÓDA 1426

Charlotta a Julius spolu na romantickej večeri v reštaurácií diskutujú o literatúre a sú si navzájom (viac ako) sympatickí. Charlotta sa rozhodne urobiť ďalší krok, no ten si Julius zle vyloží a dôjde k nedorozumeniu...

Doris sa chce spolčiť s Wernerom, aby mohla vyrovnať jeho dlhy, no ten by jej kvôli tomu musel predať svoje hotelové podiely. A to Werner vôbec nechce. Preto poverí Andrého, aby urobil reklamu pre Burger Bräu. Keď sa o tom dozvie Doris, je šokovaná.

Hildegard a Alfons pozvú Elenu a Petra na večeru, na ktorej sa Peter snaží rozpomenúť si na dôležité detaily z minulosti. A podarí sa mu to pri jedení mäsa, ktoré pripravila Hildegard - spomína si, že niečo také už jedol. Sonnbichlerovci si zase uvedomia, že Peter stratil vedomie a spomienky, a tak sa mu rozhodnú pomôcť.

 

EPIZÓDA 1427

Werner sa dozvie, že piváreň je v zlom kapacitnom stave a nezvláda také veľké objednávky. Jediným riešením je expanzia. Preto sa spolu s Andrém rozhodne zainvestovať do prístavby. Keď sa o tom dozvie Doris, vie, že zašla priďaleko - medzičasom už totiž v pivárni naschvál pokazila termoreguláciu v sklade chmeľu.

Konstantin sa rozhodne byť stále s Theresou, a tak sa zamestná v pivárni. No Therese sa to nepáči - stále ju prenasledujú myšlienky na Moritza. Preto sa naňho rozhodne definitívne zabudnúť.

S Alfonsovou pomocou Peter zistí, že v čase jeho úrazu z Furstenhofu tiež záhadne zmizol hosť, ktorý po sebe zanechal len svoj kufor. V ňom Peter objaví rodinnú fotku.

 

EPIZÓDA 1428

Alfonsovi a Petrovi sa podarí identifikovať muža na fotke a zistia, že mal zrejme kriminálnu minulosť. Keď sa o tom dozvie Elena, nechce, aby Peter v pátraní pokračoval, pretože by sa mohol zamotať do ešte väčších problémov. No potom príde do Furstenhofe Petrova údajná manželka Isabelle Beerbaum.

Werner sa dozvie o Dorisinom sabotážnom pokuse a tá sa cíti všetkými opustená - ani Konstantin s ňou nechce spolupracovať. André sa medzičasom dozvie, že pozemky okolo pivárne kúpila Doris, a tak sa pre zmenu aj on cíti oklamaný svojim bratom.

Charlotta dá Juliusovi facku po tom, čo sa ju ten pokúsi pobozkať. Gitti sa na svojom otcovi zabáva a nevie si predstaviť, že by sa mal dať dokopy s takou "charity-lady", akou je Charlotta. Gitti zároveň rozbieha projekt, ktorý má zamestnancov hotela motivovať k lepším pracovným výkonom. Tanja to však pochopí ako konkurenciu, a tak sa snaží dobre zapôsobiť na hostí, no tento jej pokus nevyjde presne podľa jej predstáv.

 

EPIZÓDA 1429

Werner zistí, že André ohrozuje jeho spoluprácu s Doris a Doris zase zistí, že Werner ju celý čas klamal, a tak vie, že bude musieť siahnuť hlbšie do vrecka a rozhodne sa vytvoriť novú alianciu s Andrém.

Peter sa snaží spomenúť si na svoju "údajnú manželku" Isabelle, o ktorej si však Elena nemyslí nič dobré. V kufri totiž nájde indíciu, ktorá by proti nej mohla svedčiť, a tak sa Petra rozhodne pred Isabelle varovať.

Maxim Klinker - Emden prichádza do Furstenhofu spolu s Rosalie Englovou, ktorá sa vrátila z Kanady. Všetci sa však pýtajú - čo tí dvaja robia vo Furstenhofe a hlavne - SPOLU? ...