Choď na obsah Choď na menu
 


NEMECKÉ EPIZÓDY

rubrika Nemecké epizódy | streda, 8.decembra 2010 | by Nela

Obrázok

EPIZÓDA 1231

Po nehode, pri ktorej Robert takmer zrazil Michaela na koni, je Michael prevezený do nemocnice a Robert si robí výčitky. Rovnako ako Rosalie, ktorá je však rada, že sa Michaelov stav rýchlo zlepšuje. O to prekvapenejšia je pri druhej návšteve nemocnice, keď sa dozvie, že Michael upadol do kómy. Okamžite si vylieva zlosť na Robertovi...

Charlotta sa zamotá do kšeftov s farmaceutikom Martinom Aumannom, ktorý jej ponúka dodávku liekov do Afriky. Götz preto varuje Charlottu, že Aumann nie je úplne čistý, no tá je už rozhodnutá.

Chandana sa čoskoro musí vrátiť do USA a v rodine Heinemannovcov to vyvolá ďalšie otázky: Ostane Nils po Chandaninom odchode nezamestnaný? Zrejme áno. Lenže tá má iné plány: Keďže vie, aký je Nils výborný tréner a masér, chce, aby s ňou odišiel do USA. Aj s Tanjou a Fabienom...

 

EPIZÓDA 1232

Robert je šokovaný Rosalinými výčitkami a až Andrému sa podarí ju presvedčiť, aby Roberta neudala. Aj Jacob začne dávať Rosalie najavo, že hlavne ona je vinná za nešťastnú nehodu. Situácia sa však zlepší, keď sa Michael prebudí z kómy. Eva sa medzitým snaží Roberta rozveseliť, a tak ho pozve na prechádzku. Neúspešne... Keď sa opäť vyberie do lesa sama, náhle omdlie a tak hneď vyťuká Robertovo telefónne číslo. Zvonenie však počuje len Lena.

Charlotta zistí, že do jej dobročinnej zbierky na lieky do Afriky prispel dokonca aj Götz. O tom sa medzitým dozvie Barbara, ktorá reaguje hysterickým plačom. Werner sa postará o to, aby pri záverečnom podpise zmluvy medzi Charlottou a Aumannom boli aj novinári - čomu sa Aumann nie až tak veľmi poteší. Preto hneď kontaktuje Barbaru.

Tanja tvrdí Nilsovi, že myšlienkou presťahovať sa do USA vôbec nie je nadšená. A Hildegard na jej nálade hneď spozná, že niečo nie je v poriadku.

 

EPIZÓDA 1233

Robert Eve nezdvíha telefón, a tak tá hneď volá Markusovi. Medzitým sa Robert dozvie, že Eva náhle omdlela a bola prevezená do nemocnice. Preto si o ňu robí veľký strach a našťastie sa dozvedá, že Eva aj dieťa sú v poriadku. Vyčíta Lene, že keď počula zvonenie, nezareagovala a tá vidí, že Eva a Robert sa opäť zbližujú.

Barbare sa podarí dlhodobý plán a získa niekoľko miliónov - avšak sama je šokovaná svojimi náhlymi výkyvmi nálad. Preto sa rozhodne vyhľadať lekára a dá si zobrať krv. Výsledok ju viac ako šokuje... Götz chce medzitým vedieť, čo jeho syn Markus pokladá na Barbare za také sexi.

Tanja sa rozhodne Nilsovi povedať pravdu - a to, že nechce odísť na dlhšiu dobu do USA.

 

EPIZÓDA 1234

Hildegard je viac ako nahnevaná, keď sa dozvie, že Pachmeyer chce nechať obecnú škôlku pomenovať po sebe. Ona by však radšej uprednostnila Charlottu. Keď si tento návrh na obecnej rade schváli a chce Charlotte oznámiť radostnú správu, tá má iné starosti: Tanja našla v Aumannovej izbe náramok, ktorý patrí Barbare.

A Barbara má starostí tiež dosť: Z krvných testov sa dozvie, že je tehotná. Preto sa rozhodne všetko staviť na jednu kartu a usúdi, že život s Götzom má veľa výhod. Preto mu spraví teatrálny výstup a predstiera, že sa s ním rozchádza. Ešte skôr ako si zbalí kufre mu však stihne povedať, že dieťa je jeho. Jej plán vyjde a Götz ju zadrží ešte skôr, ako naozaj "odíde".

Dve deti na ceste sa však zmenia na jedno: Evin stav sa náhle zhorší a dieťa potratí. Utešujú ju nielen Robert a Jacob, ale aj Markus.

Nils cíti, že Tanja ho citovo vydiera a opäť je medzi nimi napätie. Medzitým André Tanji vysvetlí, že ak nepristúpi na Nilsov návrh, musí mu dať nejaké iné alternatívy. A zdá sa, že sa to podarí: Tanja sa cez Hildegard dozvie, že v dedine skončil svoju prax liečebný tréner.

 

EPIZÓDA 1235

Eva stále trpí kvôli potratu, i keď oceňuje, že Robert a Markus sa o ňu starajú. Keď však vidí, ako sa Robert s Andrém zabáva, vyčíta mu, že je mu jej potrat úplne ľahostajný. Vzápätí sa však hneď ospravedlní. Jacob jej medzitým navrhne, aby začala pracovať na novej brožúre pre Furstenhof. Eva však opäť počuje rozhovor medzi Robertom a Andrému.

Charlotta nemôže uveriť, že naletela podvodníkovi a Werner sa na celom prípade len zabáva, keďže vie, že Barbara stojí za všetkými intrigami. Charlotta do prípadu zatiahne políciu a očakáva, že sa Götz postaví na jej stranu. Ten je však svojim "údajným otcovstvom" úplne dojatý a rozhodne sa stáť na Barbarinej strane.

Tanja sa rozhodne Nilsa prehovoriť, aby prevzal ambulanciu dedinského trenéra/ resp. lekára a myslí si, že jej rodičia by Nilsovu prax zasponzorovali. Nils je však skeptický a Chandana mu dá jasne najavo, že ak s ňou nepôjde do USA, nájde si iného trénera.

Robert, rovnako ako Rosalie, je rád, keď sa dozvie, že Michaelov stav sa zlepšuje a zrejme sa úplne vylieči. Ten však Rosalii zamlčí silné bolesti hlavy.