Choď na obsah Choď na menu
 


ZO ZÁKULISIA

Nová súťaž už od marca!

Už koncom minulého mesiaca sme vám spomínali, že by sme približne v marci 2011 chceli spustiť novú súťaž. Preto vám o nej dnes ponúkame podrobné informácie.

Začnem samotným názvom, ktorý je výnimočne extrémne výstižný! A síce - VIDEOSÚŤAŽ!

A to už prezrádza všetko. Bolo mi povedané, že návštevníci tejto stránky skôr obľubujú jednoduché súťaže s jednoduchými pravidlami, a tak som sa snažila zmeniť len to najnevyhnutnejšie.

Sami musíte uznať, že klasické "otázkové" súťaže už boli trochu otrepané, a tak je čas na niečo nové.

I keď... zmenou je v podstate len to, že súťaž prebieha formou videa. To si teda musíte spustiť a dopozerať do konca (úplne do konca! :D aby vám neunikli isté detaily) a tam nájdete aj súťažnú otázku, rovnako ako krátku ukážku nejakej scény zo Sturm der Liebe (ktorá s danou otázkou súvisí) a takisto aj vyhodnotenie predchádzajúceho kola.

Videosúťaž sa od ostatných súťaží líši ešte niečím - a to tým, že na odpovedanie v jednom kole máte 168 hodín = 7 dní = 1 týždeň.

Bodový zisk bude pevne určený - za správnu odpoveď 5 bodov, za nesprávnu 3 body a za žolíka (budete mať k dispozícií len jedného) 5 bodov.

ÁNO, bude potrebná registrácia. Tá by mala začať koncom tohto mesiaca a budeme radi, ak by sa opäť nazbieralo aspoň 30 súťažiacich, takže zverbujte každého, koho poznáte (mal by sledovať SDL, všakže? :-)).

Rozhodnutie, či sa zaregistrovať alebo nie, je teda len a len na vás, my si uvedomujeme, že s touto novinkou ideme do menšieho risku, ale veríme, že ste otvorení zmenám (i keď jedinou zmenou je v podstate len to video, haha!). Tým pádom vám ponúkame nové možnosti, väčšiu originalitu a opäť - strávenie voľného času so Sturm der Liebe - na úrovni! o)

Do súťaže nie sú oprávnené zaregistrovať sa: Nela, Alice, Marina, Bety

Do súťaže sú oprávnení zaregistrovať sa: ktokoľvek zo stránky, ako aj všetci externí spolupracovníci, ktorí sa na organizovaní súťaže nebudú podieľať

Takže... či vôbec má zmysel organizovať takúto súťaž je na vás - najväčšou nevýhodou je, že vaše ceny vám opäť môžeme zaslať len prostredníctvom emailu - preto, prosím, v nasledujúcej ankete zaznačte svoj záujem:

* je to len predbežný záujem (pre potreby www.sturmderliebe.estranky.sk), nie záväzná registrácia!

 

BlueBoard.cz

Nechcem predbiehať udalosti, no registrácia by mala začať v priebehu desiatich až štrnástich dní a začiatok súťaže je naplánovaný na druhú marcovú dekádu. V pravidelnej štruktúre si nájde miesto v pondelok (spolu s pravidelnou rubrikou Slovenské epizódy).