Choď na obsah Choď na menu
 


Organizačné oznamy

Ahojte! Tu je Nela a má pre vás niekoľko oznamov o). Všetky nasledujúce pomlčky sa budú týkať "nedostatku času":

- Ako ste si už asi všimli, úvodná strana je príšerne stará... neviem, či sa ju už vôbec oplatí aktualizovať do 11.novembra, asi nie...

- Dnešné NEMECKÉ EPIZÓDY budú zajtra.

- Zajtrajší VIDEOREPORT bude zajtra.

- TÉMA TÝŽDŇA bude opäť spojená s SDL 360°: NEMECKÝMI EPIZÓDAMI a bude v sobotu. 

- Je mi to neskutočne trápne, ale počas víkendu sa mi nepodarilo vymyslieť ŽIADNE CENY V LETNEJ SÚŤAŽI! Neviem, ako by som ja reagovala na vašom mieste - kľudne mi v diskusii vynadajte! o)

Aby som však nevyzerala ako ozajstná "kráva", tu je môj návrh - keďže chceme stále vymýšľať originálne ceny (a také už nie sú), súťažiaci v LETNEJ SÚŤAŽI oficiálne dostanú kalendár Sturm der Liebe na rok 2012, ktorý bude cenou vo VIANOČNEJ SÚŤAŽE bez toho, aby sa tejto Vianočnej súťaže zúčastnili.

To znamená, že sa nemusíte báť - ceny budú. Ale bude to napokon kalendár a to konkrétne 24.decembra 2011.

Na znak, že si vás vážime, vás zároveň oficiálne pozveme na novú stránku - takže poprosím všetkých súťažiacich, aby si skontrolovali svoje emailové schránky v PONDELOK - nájdu tam malú pozvánku ako odškodnenie.

Za spôsobené nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, zároveň pripomíname, že v našich súťažiach nikdy nejde o ceny a víťazstvo, ale o zmysluplné vyplnenie času s SDL o)

- Adresa novej stránky bude teda oficiálne oznámená v PONDELOK, 31.OKTÓBRA 2011 (ak ste ju doteraz ešte "neuhádli" - uvalila som na ňu informačné embargo, takže do pondelka pššššt! o))

- Zároveň prosíme o strpenie počas tohto náročného obdobia, keď sa musíme starať aj o "starú", ale aj "novú" stránku a uznávame, že sme si toho na plecia zobrali možno trochu veľa :D Od 11.novembra to už však bude oveľa lepšie - články budú každý deň a dajú sa prednastaviť na určitý čas, takže už žiadne meškanie o)

Neboli to veľmi pozitívne oznamy, ale každopádne ĎAKUJEM! o)