Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

DNES JE NEČAKANÝ KONIEC...

Takže toto je posledná týždňovečka vôbec, a mysleli by ste si, že bude dosť dlhá.

Nebude.

Okrem toho by ste si mysleli, že bude hrozne dojímavá a rozlúčková.

Nebude.

Chcem, aby uzávierka stránky prebehla kľudne a bez emócií.

Takže naposledy - čo sa dialo počas posledného týždňa?

Dosť výrazne ma naštvala jedna osoba, ktorú som potom mala celý deň v hlave a stále som na to musela myslieť... S Klárikou sme už tejto osobe uštedrili pomenovania typu "chudera", "štetka", "ku.va" a iné milé slová, ktoré hraničia so zdravým rozumom. Kriste, veď som prišla domov a hrešila som jak pohan! xDD Čo ja nezvyknem, pretože som predsa slušne vychované dievčatko! xD a najvulgárnejšie slovo v mojom slovníku je zvyčajne "krava", no ale teraz to zašlo trochu ďalej... hups... ERROR... lenže ja si nenechám skákať po hlave a keď sa tento ošemetný "problém" bude opakovať, tak sa asi uchýlim k násiliu! xD Smrteľne vážne... keď nie podobrotky, tak pozlotky...

Ale prejdime k téme príjemnejšej - ako Bety usporiadala opekačku v pražskej štvrti, ktorá veľmi výrazne susedí s národnou rezervací Košíře - Motol, takže z toho bolo také malé haló... xD Našťastie žiadny oddiel polície nešiel okolo, takže to prebehlo bez incidentov. 

V sobotu som absolvovala výlet do Karlových Varov, kde bolo totálne super! Pôvodne sme tam chceli zájsť v čase konania filmového festivalu, čo však bude pravdepodobne v tom termíne, keď práve budeme na dovolenke... Nevadí... no čo iné k tomu povedať xD.

Okrem toho pri tejto príležitosti pripájam špeciálne fotografie. Môj brat totiž absolvoval dovolenku do Tanzánie a na ostrov Zanzibar (samozrejme som sa to dozvedela ako posledná! xD). Spomínam to preto, lebo seriálová Elisabeth Saalfeldová pôsobila v Tanzánií. Pripravila som zopár fotiek, ktoré nájdete tu. Bože, to tyrkysové more!

 

POSLEDNÁ HLÁŠKA TÝŽDŇA

Klárika počas cesty do Karlových Varov: Musíme ísť skratkou, je kríza...

značka: šetrenie nadovšetko?

 

POSLEDNÉ SDL INFORMÁCIE

Samozrejme, že gro tejto týždňovky budú tvoriť rozlúčkové informácie, no nejaké posledné info zo Sturm der Liebe si nemôžem odpustiť:

Obrázok Neue Gesichter im Furstenhof!

Súrodenci Eva (Uta Kargel, ľ.) a Jacob (Andreas Thiele, p.) budú vo Furstenhofe už čoskoro! A to konkrétne už od 31.5. (Jacob) a 7.6. (Eva). Nenechajte si ujsť, no a v novom deji vám ich budeme prinášať aj naďalej. Zatiaľ

Obrázok

čo Uta Kargel získala skúsenosti prostredníctvom dvojročnej postavy Leny Bachmann v seriáli "Gute Zeiten, Schlechte Zeiten", Andreas Thiele sa objavil v seriáloch SOKO. 12.júna oslávi svoje tridsiate narodeniny.

 

 

ABY SOM NEZABUDLA...

Všetky týždňovky budú stiahnuté z dôvodu uchovania autorských práv, ktoré patria Bety, len Bety a nikomu inému ako Bety. V prípade, že nepatria Bety, jej stopercentne a bezprecedentne patria :o) (Ehm, logika, nie? xD)

Ak však máte záujem o niektorú z týždňoviek, samozrejme, že si ju opätovne môžete prečítať.

Čo musíte spraviť?

  • Zistiť presné vydanie vo formáte XX/2008, príp. XX/2009 alebo XX/2010. "XX" predstavuje číslo týždňa, v ktorom bola týždňovka v danom roku vydaná.
  • Napísať nám na sturmderliebe@centrum.sk
  • Pochopiť, že my sme seriózny archív, ktorý predsa nebude vydávať materiály, na ktoré má autorské práva, len tak z tradície neznámym ľuďom...

 

Aké pokyny vám ešte dať?

Snáď už len to, že stránka úplne nezhasne. Možno o pár týždňov/mesiacov/rokov si dáme Sturm der Liebe stretko a všetci sa pekne stretneme opäť :o)

Pri tejto horibilnej aktivite pochybujem, no ale nech! (bez urážky xD)

Čo sa týka uzávierok "stránky" počas leta, tak k dispozícií nebudem v nasledovných termínoch:

začiatok júla - Londýn (viac ako týždeň)

stred júla - Mallorca (týždeň)

počas celého júla a augusta - medzi Blavou a Prahou

august - chcela by som stihnúť Patince (cca 4 dni) a Abu Dhabi (cca týždeň)

Počas týchto termínov ma prosím nikde nehľadajte, no a zasielanie noviniek by v tomto čase malo byť pozastavené. Samozrejme - nie vo všetkých termínoch, pretože napríklad do Londýna so mnou Zuzka a Alex nejdú, takže budú k dispozícií a približne 1 - 2x za týždeň budú posielať správy s novinkami.

 

Ešte dve veci...

Počas tohto týždňa budú doplnené chýbajúce epizódy do archívu v rovnomennej rubrike.

 

A posledná - minule som sa tu oháňala rečami o "výbore", ktorý by sa mal skladať aj z vás - pravidelných návštevníkov. Preto sa akési pomyselné "voľby" na 5 prestížnych miest vo "výbore" uskutočnia približne o mesiac. Dovtedy to ešte treba domyslieť.

 

To je vše :o)

SHOW MUST GO ON...

WWW.STURMDERLIEBE.ESTRANKY.SK

Trvanie: 3.10.2008 - 3.5.2010

Počet dní: 578 (according to www.toplist.sk)

Tvorivý tím: 3 kusy - Alex, Bety a Zuz (zakladateľ známy pod menom Alexander I. Objaviteľ, pomocné sily pod menom Alžbeta II. a Zuzana III.)

Počet hodín strávených písaním: ťažké stovky (ani nechcem vedieť!)

Počet pravidelných priaznivcov: okolo 20

Počet pravidelných nepriaznivcov: doteraz zaregistrované 3 vymyté mozgy (známe pod menom homo copyrus retardacus - žijú vo veku 11 - 12 rokov)

Počet kopírovacích stránok: cca tri...

Počet návštev: vyše 41 000!!! toto je to najúžasnejšie číslo a vďaka patrí iba vám :o) Je to približne jedna desatina obyvateľov Bratislavy, resp. takmer polovica (ale ozaj len "TAKMER"! xD) obyvateľov Petržalky (114 862, pozn. Bety).

Počet článkov: toto je posledný - konkrétne 1231.

Z toho počet preložených epizód: 720. - 1085. (z toho museli byť 720. - 760. vymazané)

 

Každopádne...................... milé deti, kopírujte ďalej a som veeeeeeeeeeľmi zvedavá, ako vám to ďalej pôjde. Ja sa neobávam, pretože i keď tento svet je už dosť skazený, stále platí zlaté pravidlo, že všetko zlé sa vám raz vráti.

Veľmi vám to želám.

Vám ostatným želám krásne dni plné Sturm der Liebe zážitkov, ktoré pretrvajú na Facebooku aj naďalej :o) Kto nás na internete chce nájsť, ten aj nájde, ale ubezpečujem vás, že do ďalších takýchto projektov ma tak ľahko nenahovoríte.

PS: Nelúčim sa predsa "navždy", záleží to len na vás a môžeme ostať v spojení prostredníctvom e-mailov a Facebooku. Kto má záujem o pravidelné zasielanie nového deja a noviniek zo sveta Sturm der Liebe, dávajte pozor!

Na úvode sa totižto nachádza špeciálny formulár, do ktorého treba zadať e-mail, na ktorý vám budeme novinky zasielať. Potom už len tlačidlo "prihlásiť" a ste tam! 

Obrázok