Choď na obsah Choď na menu
 


SLOVENSKÉ EPIZÓDY

pondelok, 10.október 2011 |  DasErste.de / sturmderliebe.estranky.sk | Alice

Tento týždeň (výnimočne) načas - Slovenské epizódy! Takisto je aj aktualizovaná úvodná strana a Nela odkazuje, že ceny v rámci Letnej súťaže budú zverejnené tento týždeň.

Za všetky oneskorenia sa miliónkrát ospravedlňujeme.

Obrázok

EPIZÓDA 1142

Barbara sa snaží napraviť si svoje renomé u Bena, a tak otvorene podporuje Charlottinu myšlienku zorganizovania charitatívneho golfového turnaja. Götz ju však odhalí, a tak Benovi ponúkne peniaze na nový štart s Katjou. Ten ich aj prijme a chce odísť z Furstenhofu. Keď sa to dozvie Barbara, je šokovaná Götzovou zákernosťou.

Eva s Robertom pripravuje darček pre Valentinu a je to pre ňu stále ťažšie a ťažšie - zatajovať svoje city. Keď André omylom nechá v Robertovej izbe pohár vína, Eva sa bojí, aby sa Robert opäť neopil.

City zatajuje aj Maike - tá sa rozhodne zamestnať sa v hoteli a Tanja sa za ňu u Rosalie prihovorí. Rosalie napokon súhlasí, no dá Maike najavo, že je prekvalifikovaná. Maike Tanji "za dôveru" prezradí tajomstvo o jej manželstve so Simonom. Keď však Maike počas služby vedie dôležitý telefonát, netuší, že ju niekto počuje...

 

EPIZÓDA 1143

Eva rozpráva Robertovi o Markusovi, ktorý jej často pripravoval nezvyčajné jedlá. Robert tak strávi celú noc nad novými receptami a Eva je nadšená. Myslí si, že Robertovi sa aspoň pri varení darí zabúdať na Miriam. No netuší, ako veľmi sa mýli, keď Robert stretne Miriaminho koňa Othela.

Tanja dostane od Rosalie vynadané za to, že Maike telefonovala počas služby. Jacob sa zase dozvie, že Maike súrne zháňa byt, a tak sa za ňu prihovorí u Hildegard. Keď sa s ňou stretne Maike, takmer sa preriekne o predstieranom manželstve. Jacob Maike neskôr prekvapí nečakanou návštevou a hlavne - nečakaným bozkom. A práve v tom momente ich prichytí Simon...

Götz dá Barbare jasne najavo, že je od neho finančne závislá - Ben sa totiž rozhodol, že si peniaze vezme a začne s Katjou nanovo. Barbara chce, aby Götz žiarlil, a tak na tenise flirtuje s Nilsom.

 

EPIZÓDA 1144

Barbara sa naďalej snaží získať Valentinu, a tak zatelefonuje svojmu starému známemu Alainovi Briandovi, ktorý pred Robertom tvrdí, že bol Miriaminým milencom. Götz medzitým naďalej žiarli, z čoho sa Barbara teší, keďže jej plán vyšiel. V hádke mu dokonca vyčíta, že ju nemiluje, ale len využíva.

Tanja naďalej chráni Maike, i keď Nilsovi začína byť jasné, že to zachádza priďaleko, a tak svojej manželke radí, aby neriskovala svoje miesto kvôli Maike. Tá sa medzičasom poháda so Simonom a keďže ich hádku pozoruje Jacob, Simon sa naštve a rozhodne si to s Jacobom vybaviť ručne-stručne.

Hildegard a Alfons sa chystajú na narodeninovú oslavu Käthe - Alfonsovej neobľúbenej švagrinej. Avšak Alfons sa snaží nájsť si výhovorky, aby na oslavu nemusel ísť. Potom však Käthe zatelefonuje, že oslavu sama ruší, pretože má zdravotné problémy.

 

EPIZÓDA 1145

Robert nemôže uveriť, že Miriam mala milenca - keď sa Alaina pýta na podrobnosti o svojej zosnulej žene, je šokovaný, koľko informácií Alain vie - povedala ich mu Barbara. Alain Eve medzitým prezradí, že je otcom malej Valentiny.

Tanja sa ocitla pred ťažkým rozhodnutím - bude kvôli Maike riskovať vlastné pracovné miesto? Nils jej radí, aby Maike jednoducho prepustila, no Tanji situácia stále vŕta v hlave. Najmä keď sa dozvie, že Maike nemala kde spať a strávila noc v parku.

Simon a Ben sa rozhodnú Götzove peniaze naozaj "využiť", a tak odcestujú do Mníchova, kde ich prepijú. Na druhý deň sa s opicou vracajú do Furstenhofu, kde dajú Götzovi zvyšok peňazí späť.

 

EPIZÓDA 1146

Eva Robertovi stále zatajuje, že Alain je Valentininým otcom. Rovnakú taktiku sa rozhodne zvoliť aj Werner, a tak Robert vie, že s jeho najbližšími niečo nesedí. Alain mu medzitým prihrá sfalšované listy, ktoré údajne posielal Miriam. Barbara sa teší - jej intriga vyšla a Robert sa úplne zosypal.

Po tom, čo André dal Simonovi svoj výherný LOTO - žreb, je sklamaný, keď sa dozvie, že mohol vyhrať 500.000 eur. Simon je však ochotný podeliť sa. Ben si medzitým spomenie na dôležitý detail z predchádzajúcej noci - Simon na zadnú stranu žrebu napísal telefónne čísla dvoch blondínok, ktoré stretli v Mníchove.

Tanja sa rozhodne ponúknuť Maike bývanie, i keď má Nils výhrady. Keď sa o tom dozvie Maike, chce si radšej nájsť niečo iné, no Tanja ju upokojí. Keď sa Rosalie dozvie, že Tanja vzala Maike pod ochranné krídla, začne pochybovať o jej profesionálnosti.