Choď na obsah Choď na menu
 


SLOVENSKÉ EPIZÓDY

rubrika Slovenské epizódy | pondelok, 14.február 2011 | Autor: Marina

Obrázok

EPIZÓDA 1023

Ben (Johannes Hauer) objaví Katjinu (Eva-Maria May) blonďavú parochňu a začína byť podozrievavý. Nils (Florian Stadler) svoju sestru v poslednej chvíli zachráni a tvrdí, že parochňa je jeho. Ben mu však neverí a myslí si, že Katja skrýva ďalšie tajomstvo. Na druhý deň Alfonsov dvojník Gustl (Sepp Schauer) požiada Kaia o prinesenie kufra z horskej chaty do Furstenhofu, a tak sa aj Ben ochotne ponúkne. Obidvoch však zastihne búrka, a tak sa stretávajú premočený do nitky na horskej chate, kde Ben odhalí šokujúce tajomstvo.

Alfons (Sepp Schauer) je zdesený, keď doma natrafí na Gustla. Ten pred ním tvrdí, že je jeho nevlastný brat, z čoho je Alfons počas celého dňa nesvoj, no napriek tomu sa mu snaží vo Furstenhofe zohnať prácu záhradníka. Tanja (Judith Hildebrandt) a Michael (Erich Altenkopf) dostanú prísľub na voľné miesto v škôlke, kde nastúpi Fabien. Tanja sa tak Michaelovi vrhne do náruče a obaja spomínajú na obdobie spred troch rokov, keď sa spoznali.

 

EPIZÓDA 1024

Tanja (Judith Hildebrandt) a Michael (Erich Altenkopf) sú si blízki ako nikdy predtým. Tanja sa zdôveruje Gustlovi (Sepp Schauer), ktorý jej radí, aby nasledovala svojmu srdcu. Keď sa na druhý deň u Michael informuje, ako zvládol noc s Fabienom, ten ju zavaľuje lichôtkami. Tanja je dojatá, avšak ani jeden z nich si nevšimne, že ich pozoruje Katja (Eva - Maria May).

Zatiaľ čo Furstenhof teraz vedie Felix (Martin Gruber) s Emmou (Ivanka Brekalo) z poverenia Charlotty (Mona Seefried), Lukas (Wolfgang Cerny) sa cíti tak, že sa mu všetci obrátili chrbtom. Jedine Sandra (Sarah Stork) sa ho zastáva aj pred Emmou, ktorá rezolútne požaduje, aby Lukas Rosalie (Natalie Alison), ktorá je stále v kóme, previezol domov a tam sa o ňu staral. Inak odletí do Kanady aj s ňou.

 

EPIZÓDA 1025

Sandra (Sarah Stork) je šťastná, že Lukas (Wolfgang Cerny) poslúchol jej radu a rozhodol sa starať sa o Rosalie (Natalie Alison) doma. Na ďalší deň však pred dverami stojí jej matka Astrid (Isis Krueger), ktorá nesúhlasí s jej vzťahom s Lukasom. Lukas Sandru ubezpečuje o jeho falošnom alibi, čo však počuje Astrid, a tak Lukasovi dáva ultimátum.

Tanja (Judith Hildebrandt) poprie, že k Michaelovi (Erich Altenkopf) niečo cíti a vyčíta Nilsovi (Florian Stadler) žiarlivosť. Po tom, čo prinesie Fabiena do škôlky sa stretne s Michaelom, ktorému tvrdí, že sa cíti zvláštne. Až neskôr si však všimne, že mala súrny hovor zo škôlky - Fabien plače a chce byť s mamou. Na cestu do škôlky sa tak vyberú Tanja aj Michael a keď idú naspäť, "šťastnú rodinku" stretne Nils.

 

EPIZÓDA 1026

Astrid (Isis Krueger) upozorňuje Lukasa (Wolfgang Cerny), aby dal ruky preč od jej dcéry a vyhráža sa mu tým, že prezradí jeho falošné alibi. Cosima (Gabrielle Scharnitzky) sa však postará o uhladenie všetkých sporov, keď pozve Sandru (Sarah Stork), Astrid aj Lukasa na spoločnú večeru, kde sa jej dokonca podarí aj prehovoriť Astrid z jej prvotných úmyslov prezradiť Lukasovo alibi. Všetci sú spokojní, len Sandre sa niečo na Cosiminom správaní nepozdáva, a tak má v noci nočné mory...

Michael (Erich Altenkopf) ošetruje Benovu (Johannes Hauer) alergickú reakciu. Zatiaľ čo sa Nils (Florian Stadler) rozčuľuje nad Katjinou (Eva-Maria May) nezodpovednosťou, v skutočnosti je to Ben, kto nevynechá žiadnu príležitosť, aby s Katjou neflirtoval. A tak sa Katja odhodlá k ďalšiemu kroku a pobozká ho.

 

EPIZÓDA 1027

Tanja (Judith Hildebrandt) sa obáva, že môže byť tehotná, a tak si kúpi tehotenský test, avšak má strach z výsledku. Nils (Florian Stadler) sa preto nevediac pýta sám seba, prečo je Tanja v poslednom čase taká odmietavá, a keď sa od inej strany dozvie, že Tanja môže byť tehotná, rozhodne sa konať a požiada ju o ruku.

Po bozku s Katjou (Eva-Maria May) sa Ben (Johannes Hauer) rozhodne bojovať o jej náklonnosť. Avšak Katja má pocit, že nemôže mať žiadneho priateľa, aby sa neprezradilo jej maskovanie a to, že sa skrýva vo Furstenhofe.

Simon (René Oltmanns) rozmýšľa nad Wernerovou (Dirk Galuba) ponukou byť obchodným vedúcim, avšak dozvie sa, že Viktoria chce v New Yorku investovať do jedného hotela a mať Simona ako spoločníka. A keďže nemá žiaden vstupný kapitál, rozhodne sa prijať miesto, avšak dvoma podmienkami: len na jeden rok a s tým, že mu bude 50.000 eur vyplatených vopred.