Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

November - mesiac zmien

 

 

Obrázok


 ... aj dnes so slečnou Nelly

 V týchto dňoch ma momentálne zaneprázdňuje najmä plánovanie stužkovej. Ktorá je v decembri a pôvodne sme sa ako trieda zhodli, že by sme chceli ísť na nejaký výlet do Paríža, ako to ponúkajú cestovky... lenže neprešlo to u riaditeľky, tak budeme musieť trapošiť na klasickej stužkovej v jednom nemenovanom bratislavskom hoteli. :( Čo už...

 Namiesto toho som sa dohodla s Bety. Tá totiž ide 4.decembra na 3 dni do Milána na predvianočné nákupy a hlavne... za freskou Posledná večera od pána da Vinciho, ktorého dosť obľubujem, takže som si to nemohla nechať ujsť. Samotné lístky do chrámu Santa Maria delle Grazie, kde sa toto veľdielo nachádza, sa objednávajú na mesiace dopredu a ani to nie je istota, že sa tam dostanete. Kvôli bezpečnostným opatreniam a tomu, že obraz môže vidieť naraz 25 ľudí na cca 15 minút, takže verím, že sa tam dostaneme. 

 A to bude vlastne môj "darček k stužkovej"! :D Ešte som nevyriešila problém, kto sa postará o stránku, pretože v tom termíne bude štartovať Vianočná súťaž a Vianoce 2010. Ale pracuje sa na tom! :D

Ešte sa chcem kúsok venovať avizovaným veciam, ktoré sú v príprave na november. Tých noviniek sa dosť nakopilo, a preto sa začiatkom novembra môžete tešiť na tieto veci:

- Ústredný redizajn (prvý víkend)

- Redizajn Témy týždňa (spolu s ústredným redizajnom)

- Hlasovanie 3rd Annual Fan Choice Awards

- a samozrejme najočakávanejší STURM DER LIEBE ŠPECIÁL, alebo jednoducho "STURM DER LIEBE" počas prvého víkendu

Sturm der Liebe špeciál je teda vo vysokom štádiu prípravy, bude sa skladať z niekoľkých článkov a videí, ktoré budú zverejňované vždy cez víkend, a tak vyplnia prázdne miesto, ktoré cez víkendy bolo.

Novembrová téma ešte nebola oficiálne vyhlásená - všetko sa dozviete budúci týždeň (rovnako ako podrobný rozpis čo a kedy).

Nezabudnite však na to, že cieľom je zhromaždiť čo najviac informácií na danú tému.

- Posledná novinka: V rubrike REDAKCIA vzniká podrubrika zvaná PRESS, ktorá bude zhŕňať všetky posledné novinky, ktoré pripravujeme.

 

Postreh týždňa: Dolce Gusto

Obrázok

Včera sme vám priniesli osobný odkaz od Sturm der Liebe hercov v rubriek ZO ZÁKULISIA.

Orlí zrak slečny Nely však čosi odhalil! A to konkrétne Espressové kávové kapsule do kávovaru Dolce Gusto! :D

Evidentne je to hit aj v Nemecku a aj v maskérni. Kto vie, kto z hercov je najväčší kávičkár...

 

Frau Zwick, Facelifting oder Botox?

Obrázok

Toto už nie je môj postreh.

Ale je každopádne zaujímavý.

Týka sa toho, či si pani Zwicková nechala troooošku vyhladiť vrásky alebo nie. Prikláňam sa k faceliftingu.

Aj tak je jej to nanič. Ujo Werner absolvoval facelifting asi pred rokom a pol a už vyzerá rovnako ako predtým (Moja mamička, keď náhodou prepla na STV a bol tam Werner: "PREBOHA!!! To škaredšieho chlapa tam nemohli dať?!")

 

Musím sa vám ale pochváliť, že som Sturm der Liebe sledovala...

... a to iba jeden deň v stredu - na STV aj na ARD. Považujem to za úspech :D Pretože mám nekonečne veľa učenia na maturity a štátnicu z nemčiny (áno, už teraz!).

V každom prípade nás čoskoro opúšťajú 4 ústredné postavy - Simon, Ben a ich polovičky Maike Steenkamp a Katja Heinemann.

Osobne to nevnímam až tak tragicky, pretože tieto postavy nepatria medzi moje úplne najobľúbenejšie, ale samozrejme že vo Furstenhofe budú chýbať.

Mne by sa skôr osobne páčilo, keby do seriálu prišlo naraz viac nových tvárí. Čiže slečna Maike ešte mohla zostať, lebo je ešte "neokukaná"! :D Ale príde napríklad Tobias Dürr alias Markus Zastrow, ktorý stopercentne zvíri mútne vody (krásny idióm) medzi Evou a Robertom.

Preto si dovolím predpokladať, že vznikne takýto milostný štvoruholník (alebo čo za geometrický tvar to bude):

Lena = Robert = Eva = Markus (vlastne päťuholník + Miriam v Robertovom srdci)

Uvidíme ako to bude.

Už v novembri (bude to fakt rušný mesiac - aj v SDL, aj na stránke).

 

Ja idem víkendovať, preto prajem aj vám, aby ste si víkend užili a stretneme sa opäť v pondelok v pravidelnom článku. O týždeň s Bety! o)