Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

... PRÍPRAVY VRCHOLIA ...

Obrázok


 ... aj dnes s Nelou!

 Toto je azda prvýkrát, keď v tomto úvodnom okienku fakt nemám o čom písať... Pretože v mojom nudnom živote fakt nič nové nie je.

 Aha, vlastne je!

 Pripravujem sa na Sprachdiplom Stufe II., medzinárodne uznávaný nemecký jazykový diplom, ktorý (má) by mal nahrádzať maturitu z nemčiny. Lenže ono ju to nenahrádza... Totižto všetko sa to posiela na opravu do Nemecka, kde to do mája 2011 nestihnú opraviť a kvôli tejto byrokracii to proste nefunguje. Myslím, že väčšina študentov, ktorí chcú maturovať z nemčiny, sa nad tým viac ako rozčuľuje, ale sme predsa na Slovensku!

 Čo už, pilotná skúška je 29.11., externá časť je 8.12. (čo je deň po tom, ako sa vrátim s Bety z Milána) a interná časť až v januári.

 Držte palce, nech nenastane nejaký trapas! :D

 Dnes v trošku skrátenom vydaní, nakoľko mám ešte kooopu učenia a posledné drobnosti s redizajnom.

Poviem vám úprimne, je to väčšia makačka ako sa zdá.

Napísať dej jednej série mi trvalo cca hodinu a pol (sú to dve a pol strany vo Worde, písmo Times New Roman, ale veľkosť 10!). Čiže mám Samiu a Gregora, Emmu a Felixa a aj Sandru a Lukasa + trištvrte strany Evy a Roberta, keďže sa ešte len rozbiehajú. Dej Laury a Alexandra už je dávno a dej Miriam a Roberta mi má zaslať naša posila z radov redaktorských.

Potom mám úvodný článok, ďalšie dva články a tri videá. To je všetko k Špeciálu.

 

Teraz rekapitulácia grafiky - Bety mi všetko zaslala, úvod + novinky + logo + úvodný obrázok. Ak mám pravdu povedať, je mi na zaplakanie keď sa pozriem na úvodnú stranu, keďže je dosť rozbitá a taká... dokopy nijaká. Chvalabohu že sa to v sobotu zmení! Takisto rubrika Novinky, no tú až tak redizajn nezasiahne.

 

Nuž, čo ešte?

3rd Annual Fan Choice Awards - nominácie budú zverejnené v pondelok a to má na starosť Bety. A Vianoce sú ešte ďaleko, ale registrácia do Vianočnej súťaže bude priebežne tak okolo polovice novembra...

A tá dlho spomínaná rubrika VIANOCE 2010 by mala začať spolu s Vianočnou súťažou. V rámci nej bude rozdávané množstvo cien do Vianočnej súťaže, odkiaľ si ich proste skopírujete a my to nebudeme musieť rozposielať.

Vopred chcem oznámiť, že ceny pre víťaza budú presne také isté ako ceny pre ostatných súťažiacich, pretože nejde o to - zvíťaziť, ale stráviť čas so Sturm der Liebe aspoň nejak zmysluplne. Myslím, že o to väčšine súťažiacich ide a my sa tie Vianoce budeme snažiť spraviť čo najkrajšími.

 

Toto bola úvodná rekapitulácia a teraz poďme rýchlo k témam, ktoré hýbu svetom Sturm der Liebe.

No tých tém ale nie je veľa... predovšetkým ale očakávame príchod Markusa Zastrowa do Furstenhofu. A odchod Bena a Simona... keď už hovorím o týchto dvoch, mám pre vás malé prekvapenie.


Ako som vravela, dnešná Téma týždňa je kráaaatka, no všetko toto je vynahradené na tomto odkaze. Herci René Oltmanns a Johannes Hauer vás budú sprevádzať jednotlivými kulisami Bavaria Filmstadt.

Veľa zábavy!

(pozn.: zajtra je stránka bez aktualizácie!)

Budúci týždeň s Bety.