Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

TAK NAPOKON EŠTE NIE...

 

Úprimne som sa tešila, že dnes môžem zverejniť prvú Tému týždňa s novou grafikou... respektíve tešila som sa do dnešného rána.

Veľmi sa ospravedlňujem a viem, že by som mala oddeľovať súkromie od môjho pôsobenia na stránke, ale naozaj nemám náladu, pretože práve počas dnešného dňa sa udiali veci, z ktorých som doteraz viac ako sklamaná a verím, že chápete, že mi chvíľku potrvá dostať sa z tejto depresívnej nálady. A to som si ešte na víkend plánovala oslavy osemnástky, som ja ale sprostá!

Z tohto dôvodu je teda dnešok bez Témy týždňa a bola by škoda zverejňovať novú grafiku kvôli tomuto krátkemu trápnemu oznamu. Tá bude tým pádom zverejnená o týždeň.

Verím, že to pochopíte a mrzí ma, že kvôli mojim problémom prichádzate o Tému týždňa, ale naozaj si nepomôžem. Ešte raz sa ospravedlňujem a ďakujem za pochopenie.

Vaša N.

 

 

OZNAM

Registrácia do Vianočnej súťaže bude zastavená zajtra, zároveň bude zverejnený aj kompletný zoznam súťažiacich s informáciami. Tie napríklad hovoria o tom, že v nedeľu, 5.decembra budú zverejnené hneď prvé dve kolá! Aby súťaž vyvrcholila už 23.decembra a my sme vám mohli poslať ceny hneď na Štedrý deň.

Viac info zajtra popoludní.