Choď na obsah Choď na menu
 


TÉMA TÝŽDŇA

rubrika Téma týždňa | piatok, 4.marec 2011 | Autor: Nela + ext. red.

Obrázok

Ako som spomínala, nasledujúce tri týždne bude Téma týždňa pozostávať z môjho krátkeho úvodu a článkov od našich spolupracovníkov a tým pádom sa zrejme trošku skráti. Dnes to však tak ešte nie je! o)

Napokon sa to však mení... nasledujúce dve vydania tejto rubriky exkluzívne preberie Bety, ktorá sa v noci z piatka na sobotu vracia z USA a počas tohto obdobia preberie aj niektoré články. Som veľmi rada, že sme sa s Bety dohodli na tejto krátkej obnovenej spolupráci, tak dúfam, že k nej budete milí, pretože ona sa na vás nesmierne teší! :D

Okrem toho som rada aj faktu, že slečnu Bety sa nám podarilo získať ako "eurovíznu komentátorku" udalostí v súvislosti s touto najdlhšie trvajúcou európskou súťažou v roku 2011. Bude mať na starosti zopár článkov ohľadne tohto ročníka a možno k tomu niečo povie aj slečna Marina, ktorá sa pokúšala zohnať lístky na finále 14.mája v Düsseldofe (ktorý je od Kolína n/Rýnom vzdialený asi 40 km), no nejak sa jej to nepodarilo, lebo zistila, že všetky lístky boli vypredané v priebehu niekoľkých minút. Eurovízia so Sturm der Liebe, samozrejme, nesúvisí, no myslíme si, že mnoho z vás to možno bude zaujímať. To sú však ešte dva mesiace času o)

Teraz začíname! o)

 

HLÁŠKA

Fanúšičky diskutujú na Facebooku

Nela: Myslíš, že tie Twiinsky majú šancu dostať sa do finále?

Bety: No... ak ich neoblečú ako ku.vy, tak možno hej!

(reakcia na vyzývavé outfity :D)

 

 Názor týždňa od Alexi

Výučba bozkávania... ja by som na ich mieste povedala Simonovi pravdu. Katja sa to chystala urobiť, akosi sa to však zvrtlo. Ben mal podarený pohľad... nevedel čo má robiť alebo lepšie povedané, čo povedať! Potom nabral odvahu a “Kaia“ pobozkal, čo Alfonsa zaskočilo a nielen jeho... aj mňa! Potom s Hilde “lamentovali“, ako je to možné, že Ben „zmenil svoje sexuálne sklony“. Alfonsovi niečo nesedelo a Katju prekukol. Simon sa však trafil: „Je to tvoj milenec a kolega z Fürstenhofu!“. Myslela som, že vybuchnem od smiechu, keď Katja vytiahla tu striekačku a ako povedal Alfons - popolieval kríčky silným prúdom )

Michael sa stále nevie rozhodnúť. Možno je lepšie, že Charlotte vie o tom, že ju Michael neľúbi. Medzi nimi dvoma by sa to malo čo najskôr vyjasniť. V posledom čase jej šťastie nepraje. Incident s Wernerom ju očividne dosť zaskočil. S Astrid si potom padli do oka a zdalo sa mi to celkom zaujímavé. Michael si však s Tanjou dobre rozumie... len to vyznanie lásky bolo trocha neromantické, ale to je vlastne jedno, lebo Tanja mu aj tak dala košom. Potom sa Lukasovi spovedal a z jeho úst vypadla táto veta, ktorá ma zaujala: „Nafackal by som sa!“, nafackal pán doktor?

Obdivujem Sandru, ako sa o Rosalie stará. Po všetkom čo jej urobila. Dokonca vyhodila jej opatrovateľku Judith. Cosima potom s nadšením vpochodovala do kancelárie a zahlásila: „Ahoj Lukas, vybavila som novú opatrovateľku, môžeš si dať pohov!". Cosima je... ona vlastne nie je v poriadku. Chúďatko Rosalie, veď sa mohla nakoniec aj prebrať od tej zimy! Normálne sa sama sebe čudujem, ako Rosalie ľutujem (ono sa to rýmuje?). Sandra by mohla pracovať ako nejaký detektív. Je to naša šikulka!

A z Wernerovho “machrovania“ som už vtedy neveštila nič dobré. Od neho by som ani nič iné neočakávala, ale určite sa mal dobre medzi jeho dámami (alebo dámou?) totižto Charlotte už Wernera dostatočne pozná nato, aby vedela čoho je schopný. Potom Astrid stratila nervy a vybuchla: „Ja to už nezvládnem... toto flirtovanie v trojici!!!“, a potom zmizla z povrchu zemského...

Gustl bol v kuchyni riadne coolový, normálne som si ho obľúbila. Moja nová obľúbená postava. Bohužiaľ už odišiel...

 

Fürstenhofské drby

- Mám jednu zaručene overenú informáciu: V reštaurácií Fürstenhofu sú nové stoličky! Aspoň sa mi zdajú nejaké iné...

- A našla som pre vás aj príčinu tejto náhlej zmeny.

- Spomínala som seriál Marienhof, ktorý po 18-tich rokoch končí. Posledná časť sa nakrúcala 12.februára a vysielať sa bude 3.júna. No a keďže sa tento seriál nakrúcal vo väčšej hale, kulisy Sturm der Liebe sa do nového štúdia postupne presúvajú.

- Áno, aj to je dôvod, že sme sa dočkali novej lokality - bistra, ktoré bolo odpremiérované už včera.

- Kedysi sme spomínali, že v SDL by sme uvítali nejaký "refresh" a zdá sa, že to postupne prichádza. Najúspešnejšia európska telenovela sa totiž doteraz nakrúcala v najmenšom štúdiu (spomedzi všetkých nemeckých denných seriálov), a tak si autori povedali, že to treba zmeniť.

- To však nie je všetko! o) Od letných