Choď na obsah Choď na menu
 


TÉMA TÝŽDŇA (vianočný špeciál od nás pre vás - z lásky... aj keď sa to nezdá :D)

rubrika Téma týždňa | piatok, 24.decembra 2010 | by Nela, Alice, Bety

Aby bolo jasné, dala som každej z nás napísať zopár riadkov akéhosi "vianočného posolstva". Teda niečoho, čo by sme my (Nela, Alice, Bety) rady odkázali vám. A takto nejako to dopadlo (teraz keď si to tak čítam - všetky tri sme písali v podstate o tom istom, takže je to dosť zvláštne... no vtedy sme o tom ešte nevedeli, nakoľko sme to písali nezávisle od seba :D).

Obrázok

Vianočné posolstvo slečny Nely

"Až zvony ohlásia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudnite na všetky starosti a prežite ich v šťastí a radosti."

Nie, to som nevymyslela ja (nie som v tomto až taká znalá :D), je to otrepané vianočné prianie, no aj tak veľmi pekné.

Čiže čo by som vám odkázala?

Hlavne šťastné a veselé Vianoce v kruhu rodiny, pretože to je to najdôležitejšie, čo máme. Ďalej najmä pokoj a oddych, pretože v novom roku nás opäť čakajú každodenné radosti i starosti. A napokon aj veľa lásky, radosti a smiechu, pretože Vianoce sú skvelý čas na to, aby sme si uvedomili, čo všetko máme (myslím skôr tie psychické ako fyzické veci).

My sme sa na stránke snažili urobiť Vianoce čo najkrajšími, ako sa len dalo a v podstate si myslíme, že sa nám to aj celkom vydarilo. Veríme, že sa všetky tieto špeciálne udalosti páčili aj vám, pretože vy ste cieľová skupina, kvôli ktorej sa toto všetko udialo. Veľmi pekne teda ďakujem všetkým za účasť a teším sa na budúci rok o)

Ešte chcem dodať, že ceny vo Vianočnej súťaži si nájdete okolo 12:00 niekde na dobre viditeľnom mieste v rubrike NOVINKY.

Tak šťastné a veselé! o)

 

 

Vianočné posolstvo slečny Alice

Dôležité je len jedno - príjemné prežitie Vianoc a tak podobne...

(Strhla som rekord v stručnosti na svoju stranu????! :DDDDDD)

 

Vianočné posolstvo slečny Bety

KOMU: Hocikomu z www.sturmderliebe.estranky.sk

OD: Bety

DÁTUM: 20.12.2010

 

Prostredníctvom tohto krátkeho stĺpiku by som vám rada chcela popriať šťastné a veselé Vianoce - tie najkrajšie, aké si len viete predstaviť... a zároveň vás aj oboznámiť s niekoľkými novinkami, ktoré vás postretnú od roku 2011.

Takže najskôr veselé Vianoce - v čase, keď si toto čítate už trávim Vianoce u môjho brata v Londýne s celou rodinkou (aj s babkou, ktorá má strach z lietania XD). Po niekoľkých rokoch sú to moje druhé Vianoce mimo Slovenska a teším sa z toho, že to konečne bude jedno veľké stretnutie internacionálnej rodiny. Každopádne by som však chcela všetkým vám zablahoželať nádherné Vianoce - nenechajte si ich ničím pokaziť a spravte si ich také, aké ich chcete mať. Takisto vám všetkým želám bohatého Ježiška a hlavne veľa zdravia a šťastia do nového roku... ale o tom až o týždeň v silvestrovskej Téme týždňa.

No a teraz zmeny. V prvom rade - vzhľadom k tomu, že som sa rozhodla ukončiť štúdium po získaní titulu B(lbe)c. a odsťahovať sa ďaaaaleko preč, rada by som vám chcela oznámiť, že ukončujem spoluprácu na stránke približne na 99%. A to z dôvodu, že sa tu cítim viac ako nepotrebná, resp. "že ma ľudia nemajú radi" (preháňam, ako vždy...). Každopádne návštevnosť hovorí za všetko a na Témy týždňa, ktoré napíšem ja, si klikne asi o polovicu menej ľudí ako na tie, ktoré píše Nela. Áno, viem, je to z toho dôvodu, že ja vám toľko noviniek o Sturm der Liebe nemôžem poskytnúť, pretože to už tak nesledujem. Slečna Nela ma informovala ohľadne svojej túžby, aby som zo stránky nezmizla nadobro, no bohužiaľ na to nemám a nebudem mať čas. Z tohto dôvodu usudzujem, že 99% je úplne vhodných a to je 1% bude nová rubrika (náhrada za rubriku ZO ZÁKULISIA), ktorú rada napíšem, ale naozaj veľmi zriedka. Toľko k tejto veci.

V druhom rade - chcela by som podotknúť, že rada prenechám priestor mladej krvi, a tak sme sa po vzájomnej dohode so slečnou Nelou rozhodli, že budúce vydania Témy týždňa budú fungovať na báze rotovania - rotovať teda budú jej autori, a to Nela, Alice, príp. ďalší.

Ďalej by som vás chcela oboznámiť s tým, že počnúc novým rokom sa zrejme bude hľadať nejaká nová pomocná sila do administrácie. Šancu má každý, no ak nebude záujem zo strany návštevníkov, na túto pozíciu ja alebo Nela niekoho dosadíme.

Záverom chcem ešte pripomenúť, že som požiadala Nelu, aby od roku 2011 prevzala všetky právomoci na stránke a postupne začala spolu s Alice a externými redaktormi zavádzať novinky a zmeny. Ako väčšina z vás vie, Nelu v súvislosti so Sturm der Liebe poznám už dlhšie, a tak viem, že stránka bude u nej v dobrých rukách.

 

Vaša Bety.

 

Už o týždeň silvestrovská Téma týždňa, tentokrát s novoročným posolstvom.