Choď na obsah Choď na menu
 


<Späť na

Archív neexistuje

 EPIZÓDY 770. - 789.

Ďalej na >>

Epizódy 790. - 809.

 

EPIZÓDA 770

Karla (Vanessa Jung) sa rozhodne ostať vo Furstenhofe, a tak majú Hildegard (Antje Hagen), Alfons (Sepp Schauer) a Xaver (Jan van Weyde) plné ruky práce, aby neprezradili ďalšie klamstvo. Hlavne Hildegard tým nie je nadšená, tak musí so svojou "nevestou" absolvovať niekoľko rozhovorov. Karla sa jej rozhodne darovať kroj, ktorý však musí Emma (Ivanka Brekalo) ušiť. Dôjde však k nedorozumeniam, keď si Rosalie myslí, že kroj patrí jej. V skutočnosti si ho však skúša Marie (Annabelle Leip), a tak Rosalie z pomsty kroj poškodí. Karla si myslí, že je za tým Emma...

Súboj medzi Marie a Rosalie naberá na obrátkach a André (Joachim Lätsch) sa snaží Rosalie zastať. Marie však pochopí, že hra medzi nimi nie je čistá, a tak dá Rosalie namiešať extra ťažký drink. To nedopadne najlepšie, no Werner (Dirk Galuba) sa napokon rozhodne dať Rosalie šancu. Marie to pochopí ako výzvu na boj.

Ben (Johannes Hauer) už Andrému prestal dôverovať, a tak mu ani nepovie o ultimáte, ktoré dal Paulovi Wielanderovi (Horst Janson): Ten musí do 24 hodín priniesť dôkaz, že jeho žena - skutočná Sylvia - ešte žije. André sa o tom však dozvie, rozhodne sa konať a zamkne Bena v jeho podkrovnom byte, aby na stretnutie nemohol prísť.


 

EPIZÓDA 771 

Emma (Ivanka Brekalo) je z poškodeného kroja na prášky a všetko sa zhorší, keď ju ešte aj Werner povolá na slovíčko. Emma mu chce všetko vysvetliť, ale Werner (Dirk Galuba) si myslí, že za to môže ona. Aj Felix (Martin Gruber) chce Emme pomôcť.

Paul (Horst Janson) nevie nájsť dôkaz, že skutočná Sylvia ešte žije, ale André (Joachim Lätsch) mu dá nové ultimátum: ďalších 24 hodín, inak bude chcieť za mlčanie 100 000 eur (SKK 3 012 600). André poprosí Bena (Johannes Hauer), aby celú odovzdávku nakrútil, ani  k tejto však nepríde, pretože Paul má pre Andrého zaujímavú ponuku. André sa z listu v Sylviinom (Nicola Tiggeler) a Wernerovom byte dozvie, že Werner dostal 2 000 000 eur za Barbarinu poistku.

Viktoria (Susan Hoecke) má síce v terapii pozitívne výsledky, ale keď v rukách drží pramienok svojich vlasov, jej odvaha premôcť chorobu klesá.

Zatiaľ čo sa Alfons (Sepp Schauer) a Hildegard (Antje Hagen) po nevydarenej večeri znova udobrujú, Xaver (Jan van Weyde) chce z Furstenhofu pred Karlou (guest star Vanessa Jung) utiecť, ale Alfons ho zadrží.

 

EPIZÓDA 772 

Rosalie (Natalie Alison), ktorá sa Felixovi (Martin Gruber) priznala na čine ohľadne kroju počuje rozhovor medzi Felixom a Simonom (Rene Oltmanns), v ktorom sa bavia, že Viktoriina (Susan Hoecke) terapia nezabrala. Rosalie si myslí, že o tom celom Viktoria vie a tak o tom pred ňou otvorene rozpráva. To však ešte netuší, čo sa stane.

Paul (Horst Janson) navrhne Andrému ponuku ukradnúť Wernerove (Dirk Galuba) peniaze z Barbarinej životnej poistky - konkrétne spomínaných 2 miliónov eur. André (Joachim Lätsch) sa na celú kauzu nechá nahovoriť.

Xaver (Jan van Weyde) chce list, ktorý napísal "akože svojim rodičom" pred Karlou zatajiť. Karla (guest star Vanessa Jung) zatiaľ dostáva od Emmy (Ivanka Brekalo) kroj a po vyriešení kauzy už vie, že Emma pre to vinná nebola. Rozhodne sa jej predstaviť prestížnu mníchovskú módnu návrhárku krojov - Mariu Palanti.

 

 

EPIZÓDA 773

Viktoria (Susan Hoecke) sa cíti zradená zo strany svojich kamarátov a po Rosaliinom výstupe utečie do lesa. Tam ju modrú od zimy nájde Emma (Ivanka Brekalo), ktorá pre tento dôvod zmešká pohovor u dizajnérky Marie Palanti. Felix (Martin Gruber) si robí tiež výčitky a ospravedlňuje sa za Rosaliu.

Paul (Horst Janson) a André (Joachim Lätsch) kujú plány, ako získať dva milióny od Wernera (Dirk Galuba). Paul unesie Sylviu (Horst Janson), ktorá práve zbiera v lese huby, ale Ben (Johannes Hauer) sa mu nečakane postaví do cesty...

Hildegard (Antje Hagen) a Alfons (Sepp Schauer) pred Karlou (guest star Vanessa Jung) stále hrajú hru "ochudobnených aristokratov" a tvária sa, že sú Xaverovi (Jan van Weyde) starostliví rodičia. Takže aj Marie (Annabelle Leip) sa už pred Karlou premenuje na "pani Heinemannovú", čo Nils (Florian Stadler) celkom uvíta.

 

 

EPIZÓDA 774

Paul (Horst Janson) ohrozuje aj Bena (Johannes Hauer) nožom, ale v poslednej sekunde aj jeho, aj Sylviu (Nicola Tiggeler) zachráni André (Joachim Lätsch), ktorí privolá dvoch policajtov. Sylvia je Andrému vďačná a keď Werner (Dirk Galuba) vidí, ako ho objíme, zasype ho žiarlivosť.

Felixova (Martin Gruber) blízkosť k Emme (Ivanka Brekalo) ju dezorientuje. Opäť si začne robiť nádeje, že by medzi nimi mohol byť vzťah. Felix jej však potom povie, že preňho znamená veľa - ako kamarátka. Medzitým sa Rosalie (Natalie Alison) snaží utešovať Viktoriu (Susan Hoecke), ale biedne stroskotá. Potom Viktoria vraví Felixovi, že Rosalie preňho určite nie je "tá pravá". Skôr Emma.

Karla (guest star Vanessa Jung) je nešťastná z premeškaného termínu Emmy u dizajnérky Marie Palanti, ale príde na nový návrh: Emma vytvorí kolekciu krojov a bude ju predávať v obchode spolu s ňou. Medzitým Xaver (Jan van Weyde) vraví Alfonsovi (Sepp Schauer), že by už konečne chcel ukončiť rozprávku s jeho šlachtickým titulom a chce sa ho zbaviť. Karla ale skríži jeho plány, keď dostane úžasný nápad predávať Emminu kolekciu pod Xaverovym šlachtickým menom.

 

EPIZÓDA 775

Viktoria (Susan Hoecke) radí Emme (Ivanka Brekalo), aby bojovala o Felixovu lásku, zatiaľ čo Rosalie (Natalie Alison) zisťuje svoju trhovú cenu a zvádza Simona (Rene Oltmanns).

Xaverov (Jan van Weyde) pokus odhovoriť Karlu (guest star Vanessa Jung) od nápadu predávať Emminu kolekciu pod jeho "šlachtickým menom" stroskotá. Emma z Karlinho nápadu nie je nadšená, ale na projekt sa teší. Marie (Annabelle Leip) a Alfons (Sepp Schauer) si robia výčitky pre ich hru s Xaverovým príbuzenstvom. Xaver sa zatiaľ rozhodne ukončiť hádky medzi ním a Karlou.

André (Joachim Lätsch) informuje miestnu tlač o jeho hrdinskom skutku - zachránení Sylvie (Nicola Tiggeler), na čo Werner (Dirk Galuba) žiarli. Sylvia mu však dokáže jej lásku k nemu.

 

 

 EPIZÓDA 776

Viktoriine (Susan Hoecke) nádeje sa vyliečiť klesajú. Nemá už žiadnu odvahu chorobu poraziť a tak chce spísať testament. Simon (Rene Oltmanns) jej však povie, že k nej stále niečo cíti a potom Viktoria pozbiera sily na druhú terapiu.

Hádka Karly (guest star Vanessa Jung) a Xavera (Jan van Weyde) vyvrcholí fackou. Na Xaverovom líci, samozrejme :) .... Karla nájde utešiteľov v Marie (Annabelle Leip) a Nilsovi (Florian Stadler) a tí jej radia otestovať Xaverovu lásku. Karla teda pred Xaverom predstiera, že jej otec ju vydedil, keď zistil, že chodí s takým chudákom ako je Xaver.

Sylvia (Nicola Tiggeler) sa po posledných incindentoch Paula (Horst Janson) bojí, ale utešuje ju Werner (Dirk Galuba). Medzičasom Ben (Johannes Hauer) nájde list, v ktorom Paul vydiera Sylviu s tým, že prezradí jej skutočnú identitu, ak sa k nemu Sylvia nevráti.

Rýchlo po jej flirte so Simonom sa Rosalie (Natalie Alison) už udobruje s Felixom (Martin Gruber). Emma (Ivanka Brekalo), ktorá videla bozk medzi ňou a Simonom sa len čuduje, ako rýchlo vie Rosalie zmanipulovať dvoch chlapov.

 

EPIZÓDA 777

 André (Joachim Lätsch), aj Ben (Johannes Hauer) majú obavy z Paulovho ďalšieho vyhrážania sa a tak mu Ben napíše líbesbríf (zaľúbený list), v Sylviinom mene, samozrejme... Keď sa ale dozvie, že ich manželstvo je pred rozvodom, zistí, že list musí preformulovať. Nakoniec sa to rozhodne napísať André s podpisom - Barbara.

Dozvedáme sa, že Simon (Rene Oltmanns) svoje city k Viktorii (Susi Hoecke) len predstiera, aby podstúpila ďalšiu terapiu v nemocnici. Tak sa aj stane, ale Evelyn (Heike Trinker) mu vraví, že nie je dobré takto klamať Viktoriu.

Karlin plán vychádza: Xaver (Jan van Weyde) sa preukáže, že o Karlinu (guest star Vanessa Jung) lásku chce bojovať a tak sa zamestná u Andrého ako pomocník v kuchyni. Zatiaľ čo Karla je nadšená, Alfons (Sepp Schauer) skeptický.

 

EPIZÓDA 778 

André (Joachim Lätsch) vytrhne Wernerovi (Dirk Galuba) list, ktorý písal v Barbarinom mene z ruky a Werner si myslí, že on a Paul (Horst Janson) musia stáť pod jednou strechou. Potom sa však od Andrého dozvie skutočnú pravdu - že Barbara je Sylvia. Nechce mu to veriť, ale svoju malú neistotu chce potvrdiť tak, že chce nechať geneticky porovnať Benov a Sylviin vlas. Ben medzitým chytí paniku a chce so svojou matkou utiecť.

Emma (Ivanka Brekalo) sa od Karly (guest star Vanessa Jung) dozvie, že svoju dočasnú chudobu pred Xaverom (Jan van Weyde) len predstiera, aby sa uistila, že s ňou nie je len pre peniaze. Emma musí hrať túto hru s ňou a tak pred Hildegard (Antje Hagen) a Felixom (Martin Gruber) predstiera, že jej projekt "Návrh krojov" je bez finančnej podpory. Potom sa všetci starajú o Emmu, ktorá sa akože zadĺžila sama, keď musela celú sumu uhradiť sama.

 


EPIZÓDA 779

 Werner (Dirk Galuba) je šokovaný z výsledku, že Sylvia (Nicola Tiggeler) je skutočne Barbara a nevie, ako s ňou má ďalej žiť. Začne sa jej báť a tento jeho pocit prerastie do veľkej neistoty.

Hildegard (Antje Hagen) sa teší, že Felix (Martin Gruber) chce Emme (Ivanka Brekalo) pomôcť. Medzitým Felix zistí, že Emma si to len vymýšľala a tak sa jej pýta prečo. Karla (guest star Vanessa Jung) ďalej pred Xaverom (Jan van Weyde) hrá hru, akoby nemala žiadne peniaze. Jej klamstvo však vyjde rýchlo na svetlo, keď Xaver počuje rozhovor medzi ňou a Emmou.

Rosalie (Natalie Alison) urobí omylom nejakú poruchu s vodou a vodovodnými ističmi. Keď sa  Felix dozvie, že nemala žiadne zmluvné poistenie, musí hradiť škody on.

 

EPIZÓDA 780

 Zatiaľ čo je Xaver (Jan van Weyde) na Karlu (guest star Vanessa Jung) nahnevaný, táto sa háda s Emmou (Ivanka Brekalo) prečo nakoniec prestala hrať túto hru s Xaverom. Emma ľutuje, že sa dala na tieto klamstvá nahovoriť, ale potom sa  s Karlou znova udobrí. Xaver zase pochybuje o svojom vzťahu a myslí si, že Karla je viac materialistická a povrchná, ako si na začiatku ich vzťahu myslel. Opäť príde k hádke tých dvoch a Karla to dáva za vinu Emme.

Werner (Dirk Galuba) nevie, ako vo vzťahu so Sylviou (Nicola Tiggeler) pokračovať. André (Joachim Lätsch) ho privedie na myšlienku poslať Sylviu aspoň na deň do Mníchova, aby si mohol usporiadať myšlienky. Ben (Johannes Hauer) sa chce s Wernerom rozprávať ohľadne Sylvie, ten ho ale nemilosrdne odbije. Potom sa Ben rozhodne už nestarať do saalfeldovských vecí.

Felix (Martin Gruber) je šťastný, že Viktoria (Susan Hoecke) je v nemocnici. Aj ona je šťastná, pretože ju tam chodí navštevovať Simon (Rene Oltmanns). Felix má však iné problémy, pretože musí zohnať pôžičku za Rosaliine (Natalie Alison) vzniknuté problémy aj zo svojich podielov. Keď o tom informuje Wernera, ten nesúhlasí a spraví mu novú ponuku...

 

EPIZÓDA 781

Werner (Dirk Galuba) poslal Sylviu (Nicola Tiggeler) do Mníchova, ale čaká ho ďalší šok, keď sa vráti. Keď mu Sylvia prinesie z Mníchova pralinky, dostane Werner strach, pretože si spomenie, že Barbara zabila Larsa otrávenou pralinkou. Keď má ešte aj sen o Barbare, povie Sylvii, čo si myslí: Že Barbara je skutočne ona. Vyzerá to tak, že Sylvia v tom má tiež riadny zmätok, keď ani nevie, kto je... Potom ju Werner zoberie na útes, z ktorého Barbara spadla.

Keďže Karla (guest star Vanessa Jung) odstúpila z Emminho (Ivanka Brekalo) projektu krojov, Emma sa musí o všetko postarať sama. Karla nakoniec z Furstenhofu odchádza. Chce ísť aj s Xaverom, ten tam chce ale zostať. Keď Xaver vidí Emmin prvý model, rozhodne sa, že namiesto Karly bude Emminým novým spoločníkom, po tom, čo predal Karline hriešne drahé hodinky.

Felix (Martin Gruber) odmietne Wernerovu ponuku vynahradiť tú časť peňazí, ktorú si z podielov zoberie peniazmi "hneď na ruku". Felix však nedostane žiadnu hypotéku a tak má Rosalie (Natalie Alison) nápad. V skutočnosti vydiera bankového riaditeľa s diskreditujúcimi fotografiami.

 

EPIZÓDA 782

Sylvia (Nicola Tiggeler) sa pokúsi pomôcť Wernerovi (Dirk Galuba), ktorý omdlie. Keď tam však príde André (Joachim Lätsch) myslí si, že Sylvia chcela Wernera zabiť.

Emma (Ivanka Brekalo) je šťastná z Xaverovej (Jan van Weyde) ponuky a príjme ju. Felix (Martin Gruber) si však robí starosti, keď sa dozvie, že usporiadateľ módnej prehliadky tam Emmu nechce, pretože v tejto brandži ešte nemá žiadne dobré meno.

Viktoria (Susan Hoecke) vyhlási, že bez vlasov sa Simonovi (Rene Oltmanns) už určite nemôže páčiť. Keď na prechádzke dostane kŕče, Simon ju musí doniesť domov a má v rukách parochňu.

 

EPIZÓDA 783

Keď Simon (Rene Oltmanns) uvidí Viktoriu (Susan Hoecke) bez vlasov, je šokovaný nad jej osudom. Viktoria sa medzitým hanbí. Od Felixa (Martin Gruber) sa Simon dozvie, že Viktoria na tom nie je najlepšie. Simon však nemá odvahu povedať jej pravdu a tak sa to Viktoria dozvedá, keď počuje rozhovor medzi Felixom a Simonom.

Sylviine (Nicola Tiggeler) city k Benovi (Johannes Hauer) sú silnejšie a tak sa obaja rozhodnú upevniť svoj vzťah. Vzťah matky a syna, samozrejme... Medzitým sa Werner vracia z nemocnice po jeho odpadnutí a nevie, či má dať budúcnosti so Sylviou zelenú.

Zatiaľ čo je Emma (Ivanka Brekalo) je sklamaná, že sa nemôže zúčastniť na prehliadke, Nils (Florian Stadler) sa dozvie, že Xaver (Jan van Weyde) niekedy chodil s Marie (Annabelle Leip) čo v ňom vyvolá žiarlivosť. Potom Xaver prisľúbi Emme, že Pachmeyer jej zabezpečí účasť na prehliadke. Emma je nadšená a požiada Marie, aby bola jej modelkou, na čo Marie odpovie pozitívne. Keď sa to však dozvie Nils, príde k škandálu.

 

EPIZÓDA 784

Marie (Annabelle Leip) je na Nilsa (Florian Stadler) nahnevaná, pretože si to dosť svojským spôsobom s Xaverom (Jan van Weyde) vyriešil. Aj Hilegard (Antje Hagen) je zdesená a bojí sa o Marie. Zatiaľ čo sa Marie a Nils znova udobrujú, Emma (Ivanka Brekalo) sa od Pachmeyera (Philipp Sonntag) dozvie, že nič nevybavil a teda Emma na prehliadke nebude. Potom však Xaver, Emma a Marie kujú ďalšie plány.

Werner (Dirk Galuba) opäť odmieta len prítomnosť pri Sylvii (Nicola Tiggeler) a tá zatiaľ spomína na minulosť a snaží sa vypátrať svoje "druhé ja".

Viktoria (Susan Hoecke) je zdesená z toho, že Simon (Rene Oltmanns) city k nej len predstieral. Medzitým sa to Simon dozvie od Felixa (Martin Gruber). Ich rozhovor počuje Rosalie (Natalie Alison), ktorá si myslí, že sa jedná o jej bozk so Simonom a tak vysvetľuje Felixovi celú situáciu. No a ten spadne zo všetkých oblakov...

 

EPIZÓDA 785

Marie (Annabelle Leip) sa nenechá od Nilsa (Florian Stadler) vydierať a chce byť modelkou Emminých (Ivanka Brekalo) modelov, čo sa však Nilsovi nepáči. Medzitým sa Rosalie (Natalie Alison) dozvie, aká je pre Furstenhof prehliadka dôležitá a po svojom priznaní sa chce Felixovi opäť "zalíškať" a tak mu prezradí Emmin plán. Ten jej vraví, že ak sa prehliadka zruší, Rosalie za to bude niesť dôsledky. Marie medzitým odstúpi z plánu, čomu sa teší Nils, ale nie Emma.

Werner (Dirk Galuba) sa prizná Sylvii (Nicola Tiggeler), že síce vie, že ona a Barbara sa narodili ako úplne iný človek, preňho však Sylvia zostane vždy Barbarou... Odsťahuje sa z traktu Saalfeldovcov do hosťovskej izby, čo Sylvia znáša zle.

Viktoria (Susan Hoecke) rozpráva Evelyn (Heike Trinker), že Simon (Rene Oltmanns) u nej nemá žiadnu šancu. Svoj žiaľ utápa v nemocnici a tam stretáva úplne neznámeho Freda (guest star Daniel Schäfer).

 

EPIZÓDA 786

Sylvia (Nicola Tiggeler) znáša rozchod s Wernerom (Dirk Galuba) zle a takisto zle sa vysporiadava s myšlienkou byť chladnokrvnou vrahyňou. Pýta sa teda Alfonsa (Sepp Schauer) na život Barbary, ten jej však neponúkne žiadne uspokojivé odpovede. Sylvia nevidí žiadne iné východisko a tak sa vizuálne zmení na Barbaru.

Emma (Ivanka Brekalo) chce na prehliadke odprezentovať aj svoj exkluzívny - svadobný kroj. Felix (Martin Gruber) je však proti tomu a tak ju suspenduje, a Xavera (Jan van Weyde) prepustí. Obaja však chcú pokračovať vo svojich plánoch - Emma ako dizajnérka a Xaver sa bude starať o marketing a predaj. Po čase si však lezú na nervy a tak sa Rosalie (Natalie Alison) rozhodne za nich u Felixa prihovoriť. Felix ich chce teda opäť zamestnať, Xaver mu však nevyjde v ústrety.

Nilsovi (Florian Stadler) stále nie je dostatočne jasné, že sa správal ako idiot a tak mu Marie (Annabelle Leip) tak skoro nehodlá odpustiť. Až keď si Nils vezme k srdcu Xaverove tipy, udobrí sa s Marie opäť.

 

EPIZÓDA 787

Werner (Dirk Galuba) vidí, že sa Sylvia (Nicola Tiggeler) trápi a tak sa nasťahuje späť. Otvorene jej však povie, že si s ňou už nevie predstaviť ďalší vzťah a dá jej podmienku, že kým sa vráti z rehabilitácie, Sylvia musí byť preč.  V beznádeji chce Sylvia spáchať samovraždu a tak píše rozlúčkový list.

Emma (Ivanka Brekalo) sa poháda s Xaverom (Jan van Weyde), prečo opäť neprijal miesto vo Furstenhofe. Napriek tomu chcú obaja spoločne pracovať v práci "kroj". Medzitým Alfonsa (Sepp Schauer) sekne v krížoch a tak ho musí Xaver nedobrovoľne zastúpiť, čo Emmu nepoteší, a je urazená, že Xaver dal prednosť tomuto.

Vo Furstenhofe Viktoria (Susan Hoecke) natrafí na Freda (guest star Daniel Schäfer), ale jeho nešikovnosť Viktoriu nahnevá. Ako ospravedlnenie jej Fred posiela parochňu a Viktoria sa dozvie, že Fred má rakovinu.

 

EPIZÓDA 788 

S Felixovou (Martin Gruber) pomocou dokáže Ben (Johannes Hauer) Sylviinej samovražde ešte zabrániť. Všetci si o Sylviu (Nicola Tiggeler) robia starosti, a tá sa Felixovi prizná, kto skutočne je. Aj Ben si robí starosti, pretože Sylvia nechce ísť do psychiatrickej liečebne.

Viktoria (Susan Hoecke) Fredovi (guest star Daniel Schäfer) neverí, že má mozgový tumor. Keď jej to však ten dokáže, Viktoria sa ospravedlňuje a opäť sa z nich stanú priatelia. Potom však príde ďalšia rana osudu: Viktoria sa dozvie, že ani druhá chemoterapia nezabrala a preto bude musieť podstúpiť transplantáciu kostnej drene.

Rosalie (Natalie Alison) si chce Emmu (Ivanka Brekalo) opäť získať na svoju stranu a tak chce jej návrhy krojov predstaviť jednej kamarátke, ktorá vlastní butik.

Xaver (Jan van Weyde) zvládne zastupovanie na recepcii bravúrne. Prácu zvládne aj bez Alfonsových poznámok a rád.

 

EPIZÓDA 789

Rosalii (Natalie Alison) sa podarí prehovoriť majiteľku butiku Sonju Felder (Verena Zimmermann), aby predávala Emmine (Ivanka Brekalo) kroje. Sonja sa snaží urobiť reklamnú kampaň. Keď sa však spozná s Emmou, je pre ňu príliš bojazlivá a málo sebavedomá - narozdiel od Rosalie.

Viktoria (Susan Hoecke) odmietne transplantáciu kostnej drene a obzerá sa radšej po iných alternatívach. Felix (Martin Gruber) a Simon (Rene Oltmanns) ju však chcú nahovoriť na transplantáciu,

Ben (Johannes Hauer) je šťastný, že Sylvia (Nicola Tiggeler) je na tom lepšie. Je rád aj kvôli Emme, ktorá si pravdu o Sylvii nechala pre seba. Sylvia však stále pátra po svojej "starej" identite a chce Furstenhof opustiť.

 

 << Späť na

Archív neexistuje

 EPIZÓDY 770. - 789.

Ďalej na >>

Epizódy 790. - 809.