Choď na obsah Choď na menu
 


<Späť na

Epizódy 770. - 789.

 EPIZÓDY 790. - 809.

Ďalej na >>

Epizódy 810. - 829.

 

EPIZÓDA 790

Marie (Annabelle Leip) vidí, že Nils (Florian Stadler) na Xavera (Jan van Weyde) stále žiarli. Napriek tomu sa obaja rozhodnú nájsť si spoločný byt. Potom však Marie zistí, že Nils skrýva jedno (ne)podstatné tajomstvo...

Emma (Ivanka Brekalo), ani Rosalie (Natalie Alison) nemôžu uveriť Sonjinmu (Verena Zimmermann) návrhu: Rosalie je viac sebavedomá, a tak by sa ona mala prezentovať ako návrhárka krojov. Keď sa to Emma dozvie, nechce so Sonjou mať nič spoločné, a tak musí Rosalie konať za jej chrbtom.

Viktoria (Susan Hoecke) verí, že dokáže leukémiu poraziť s Fredovou (Daniel Schäfer) imelovou terapiou. Evelyn (Heike Trinker), Simon (René Oltmanns) ani Felix (Martin Gruber) však nie sú dvakrát nadšení...

Ben (Johannes Hauer) pomáha Sylvii (Nicola Tiggeler) sa opäť postaviť na nohy - pomaly, ale isto si začínajú budovať vzťah ako matka a syn.

 

EPIZÓDA 791

Felix (Martin Gruber) a Simon (Rene Oltmanns) sa nechajú otestovať, či neprichádzajú do úvahy ako darcovia kostnej drene pre Viktoriinu (Susan Hoecke) transplantáciu. Tá však o tom nechce ani počuť. Rosalie (Natalie Alison) radí Felixovi, aby Freda (guest star Daniel Schäfer) z Furstenhofu vyhodil. Felixova vyhrážka však nedosiahne nič - presný opak a Viktoria súcití s Fredom ešte viac.

Marie (Annabelle Leip) nemôže veriť, že Nils (Florian Stadler) zahral pred Xaverom (Jan van Weyde) divadlo, že je ženatý. Potom  jej chce dokázať, že so Sonjou (Verena Zimmermann) už nemá nič spoločné - tá to ale vidí inak a chce ich vzťah obnoviť.

Emma (Ivanka Brekalo) tiež nemôže veriť, že Rosalie predaja kroj do butiku za jej chrbtom. Keď má ako úlohu - predať oblečenie, a nič nepredá, zistí, že nemá žiadny "predavačský talent". Rosalie tiež obanuje, že chcela s Emmou spolupracovať.

 

EPIZÓDA 792

Keď sa Werner (Dirk Galuba) dozvie, že Sylvia sa vrátil do Furstenhofu, chce, aby zmizla. Dokonca poprosí Evelyn (Heike Trinker), aby prepustila Sylviu z ordinácie, kde pracuje ako pomocná sila. Medzitým sa dozvie, že Sylvia si chcela vziať život a vtedy mu dôjde, ako jej krivdil.

Nils (Florian Stadler) robí všetko preto, aby sa so Sonjou (Verena Zimmermann) už nestretol. Tá si ho však objednala ako osobného fitness trénera a chce si ho získať späť.

Felix (Martin Gruber) a Simon (Rene Oltmanns) sú zmätení z Viktoriiných cestovateľských plánov. Simon chce Freda (guest star Daniel Schäfer) vyhodiť z hotela s tým, že on je do Viktorie (Susan Hoecke) zaľúbený. Medzitým sa aj Fred prizná Viktorii, že sa do nej zahľadel a tak sa Viktoria rozhodne ostať vo Furstenhofe.

Emma (Ivanka Brekalo) a Ben (Johannes Hauer) sú požiadaní, aby upratali vínnu pivnicu. Ben si prvýkrát uvedomí, aká je Emma pekná.

 

EPIZÓDA 793

Felix (Martin Gruber) nemôže pochopiť, prečo Viktoria (Susan Hoecke) tak odmieta transplantáciu. Keď vo Fredovej (guest star Daniel Schäfer) prítomnosti odpadne, a musí ísť do nemocnice, Felix chce, aby tam ostala na dlhší čas. Fred ju ale prehovorí a chce s ňou ísť do Talianska.

Sylvia (Nicola Tiggeler), odoženie Wernera (Dirk Galuba) preč. André (Joachim Lätsch) ju ale povzbudí a povie, že každý človek má druhú šancu. Aj Ben (Johannes Hauer) jej chce byť nápomocný a preto ju prekvapí návštevou jeho otca (guest star Hans Heller).

Werner a Felix sa pohádajú kvôli vínnej pivnici. Zatiaľ čo Felix chce priestory rozšíriť a urobiť tam ešte priestor pre ochutnávky vína, Werner je proti tomu. Emma (Ivanka Brekalo) a Ben pivnicu zase upratujú, pretože deň pred tým ju rozhádzali ešte viac ako bola.

Nils (Florian Stadler) si chce Sonju (Verena Zimmermann) nechať bokom, a tak ju na ich spoločnej hodine fitness nechá poriadne zapotiť sa. Ale ona skúša šťastie ďalej, na čo Xaver (Jan van Weyde) upozorní Marie (Annabelle Leip).

 

EPIZÓDA 794

Emma (Ivanka Brekalo) sa bojí o vzťah jej najlepšej priateľky Marie (Annabelle Leip) a Nilsa (Florian Stadler). Nechce sa však do ich vzťahu miešať a nemá dobrý pocit z toho, že Nils trávi veľa času so Sonjou (Verena Zimmermann). Emma však potom príde na odhalenie: Nils nemôže ďalej Sonji odopierať jej flirty a tak spolu strávili noc. Má Emma povedať svojej priateľke pravdu?

Fredova náhla smrť šokuje Viktoriu (Susan Hoecke). Tá sa rozhodne nešpekulovať a obhliada sa po bežných metódach liečenia leukémie.

Stretnutie Herberta (guest star Hans Heller) a Sylvie (Nicola Tiggeler) je zarážajúce. Ten konfrontuje Sylviu s listom, ktorý mu poslala ako Barbara. Dozvedá sa, že Bena (Johannes Hauer) musela dať pravdepodobne na adopciu, pretože žili v chudobe.

Hildegard (Antje Hagen) sa pýta Alfonsa (Sepp Schauer), či ho môže nechať doma samého s jeho bolesťami chrbta, lebo musí odcestovať za svojou chorou sestrou. Na druhý deň, v domnení, že Hildegard je už preč to Alfons nevydrží a ide do práce, čo ju riadne nahnevá.

 

EPIZÓDA 795

Emma (Ivanka Brekalo) sa pravdu rozhodne povedať Marie (Annabelle Leip), ale predtým ju Nils (Florian Stadler) zastaví s tým, že to Marie povie sám. Emma mu tedá dá istý čas. Dôjde však k nedorozumeniu a Marie má podozrenie, že Emma a Nils niečo skrývajú.

Simon (Rene Oltmanns) sa od Evelyn (Heike Trinker) dozvie, že narozdiel od Felixa (Martin Gruber) prichádza do úvahy ako darca kostnej drene. Evelyn si však spomenie na Simonove zdravotné problémy z detstva, ktoré by to mohli ohroziť. Potom sa však dozvedia, že bol nájdený aj iný darca.

Sylvia (Nicola Tiggeler) a Herbert (guest star Hans Heller) sa odvezú na miesta Sylviinej minulosti. I keď si na ne Sylvia nespomína, výlet si užíva. Werner (Dirk Galuba) je z Herbertovej návštevy však nadšený menej...

 

EPIZÓDA 796

Werner (Dirk Galuba) nakoniec ďalej nabáda Sylviu (Nico Tiggler), aby pátrala do svojej minulosti. Má však strach, že by si Sylvia mohla spomenúť na "zlú Barbaru", ale vyzná jej lásku. Sylvia nevie, či sa má k nemu vrátiť. Medzitým Werner nájde v jej kufri ústrižky z novín, kde sa hovorí o Barbariných činoch. Sylvia mu potom uloží provaktívnu pohľadávku...

Aj napriek všetkým novinkám o novom darcovi sa Viktoria (Susi Hoecke) rozhodne zatiaľ počkať. Simon (Rene Oltmanns) má pre ňu dve letenky do Austrálie na jeseň 2009. Viktoria si vtedy uvedomí, ako veľmi Simonovi na nej záleží.

Emma (Ivanka Brekalo) sa márne pokúsi upokojiť Marie (Annabelle Leip), ale tá sa impulzívne s Nilsom (Flori Stadler) rozíde. Medzitým sa o tom dozvie aj Alfons (Sepp Schauer). Marie je urazená a s každým, koho stretne sa poháda. Emma potom prosí Xavera (Jan van Weyde), aby sa aspoň on s Marie porozprával. Ten to však neurobí a tak dôjde k ďalším konfliktom.

 

 

EPIZÓDA 797

Emma (Ivanka Brekalo), ktorá sa práve pohádala s Marie (Annabelle Leip) nájde napokon dočasný prístrešok u Rosalie (Natalie Alison) a Felixa (Martin Gruber). Keď musí Rosalie odísť za Sonjou (Verena Zimmermann) do Mníchova, Emma pomáha Felixovi pri príprave uvítaní správnej rady nemeckých golfových klubov. Emmu však ešte viac poteší, že ju Felix predstaví ako "pani Saalfeldovú", na čo zase Ben (Johannes Hauer) žiarli.

Aj keď Werner (Dirk Galuba) Sylviu (Nicola Tiggeler) ľúbi, jej podmienka, že sa majú vziať mu nepríde až taká skvelá. Medzitým Herbert (guest star Hans Heller) oznámi Sylvii, že by mohla pomocou hypnoterapie spomínať na svoju minulosť. Werner to však nahnevane zruší.

Marie  trpí z rozchodu s Nilsom (Florian Stadler), ale z hrdosti nechce odpustiť ani jemu, ani Emme. Medzitým sa Alfonsovi (Sepp Schauer) prizná, že ho ešte stále ľúbi.

 

EPIZÓDA 798

Keď Emma (Ivanka Brekalo) náhodou počuje, že Ben (Johannes Hauer) sa do nej zaľúbil, nehľadá ich blízkosť a radšej sa od neho vzďaluje. Rosalie (Natalie Alison) sa medzitým sťažuje Felixovi (Martin Gruber), prečo ju neprizval na pomáhanie pri rokovaní s prezidentmi golfových klubov. Obaja sa teda rozhodnú ísť do Starnbergu a Emma si ľahne do ich postele, kde aj zaspí. Vrátia sa však domov skôr, a Emma musí vysvetľovať, prečo leží v ich posteli. Rosaliina nálada je v kýbli, keď ju prezident golfového klubu neoslovil ako "pani Saalfeldovú", pretože si myslel, že s Felixom príde Emma.

Sylvia (Nicola Tiggeler) zakáže Wernerovi (Dirk Galuba) starať sa do jej vecí a ide na hypnózu. Dr.Palme (guest star ??? ???) však musí konštatovať, že Sylvia sa neuvedomene hypnóze bráni.

Alfons (Sepp Schauer) a Hildegard (Antje Hagen) navrhnú Marie (Annabelle Leip), aby sa spoluzúčastnila na ďalšom doškolovaní pre hoteliérov, aby získala odstup od Nilsa (Florian Stadler). Tá sa s ním však poháda a dostane späť tričko, v ktorom spávala s milým obrázkom na ňom. Marie však požičia tričko Xaverovi (Jan van Weyde), čo zase nasrdí Nilsa..

 

EPIZÓDA 799

 Zatiaľ čo Emma (Ivanka Brekalo) vysvetľuje Felixovi (Martin Gruber), prečo leží v jeho posteli, zapíja náladu Rosalie (Natalie Alison) v bare a flirtuje s Nilsom (Florian Stadler). Podľa nej je nehorázne, že Felix jej ešte nedal žiadny návrh na sobáš. Medzitým sa Felix stará o Viktoriu (Susi Hoecke), ktorej začína v nemocnici druhá terapia. Rosalie chce ísť za ňou, ale je tvrdo odmietnutá. Cíti sa osamelá a opustená. Felix vie, že sa musia udobriť.

Werner (Dirk Galuba) sa dozvie o Herbertových (guest star Hans Heller) finančných podvodoch, a ponúka mu 10 000 eur, keď z hotela odíde. Keď chce ten odísť, zastihne ho Ben (Johannes Hauer) a povie mu o Wernerovom poistnom podvode. Herbert potom od neho požaduje desaťnásobok požadovanej sumy.

Keď sa Marie (Annabelle Leip) dozvie, že jej rodičia ju prihlásili na hoteliérske doškolovanie bez jej vedomia, je nahnevaná. Xaver (Jan van Weyde) sa tam prihlásil tiež, a tak ju presviedča.

 

EPIZÓDA 800

Ben (Johannes Hauer) pozve Emmu (Ivanka Brekalo) k sebe a k Simonovi (Rene Oltmanns), aby si vyjasnili, ako to v ich vzťahu je. Emma mu vraví, že stále ľúbi Felixa (Martin Gruber). Ben sa však Simonovi prizná, že sa do Emmy zaľúbil.

Werner (Dirk Galuba) sa nenechá vydierať od Herberta (guest star Hans Heller). Keď o tom ten povie Sylvii (Nicola Tiggeler), je zhrozená. Herbert sa však bráni a tak sa jej pýta, či je lepšie nechať Wernerovi dva milióny alebo...? Sylvia chce, aby Werner dal peniaze do fondu proti leukémií.

Simon daruje Viktorii (Susan Hoecke) krásneho plyšáka, čomu sa tá poteší. Opäť štartuje terapiu v nemocnici.

 

EPIZÓDA 801

Rosalie (Natalie Alison) sa ďalej zaoberá Emminým (Ivanka Brekalo) krojmi. Nahovára ju, aby spolupracovala s inou značkou, alebo radšej - aby založila novú. Tá však potrebuje istú finančnú podporu od Wernera (Dirk Galuba) a ten je za. Chce len záruku od Felixa (Martin Gruber). Felix však nie je pripravený ručiť.

Werner odmietne zaplatiť životnú poistku Barbary. Sylvia (Nicola Tiggeler) je z toho nešťastná, ale Herbert (guest star Hans Heller) sa ju snaží rozptýliť a tak usporiada spoločnú večeru. Keď Werner navštívi Viktoriu (Susi Hoecke) v nemocnici, zmení názor a ponúka Sylvii 25 000 eur, ktoré dá na fond boja proti onkologickým chorobám.

André (Joachim Lätsch) hľadá vhodný darček pre Evelyn (Heike Trinker). Nájde krásny obraz od Herberta, ktorý sa mu páči. Poprosí Bena (Johannes Hauer), aby kontaktoval svojho otca, a poradil sa s nim ohľadne tohto diela.

 

EPIZÓDA 802

Keď sa Marie (Annabelle Leip) a Xaver (Jan van Weyde) vrátia z doškolovania z Dusseldorfu, Marie sa prizná Emme (Ivanka Brekalo), s ktorou sa po malej hádke opäť udobrila, že s Xaverom v Dusseldorfe spala. Zatiaľ čo pre Marie je to jednorazová záležitosť, Xaver to vidí inak. Keď sa náhodne stretnú, významný moment pokračuje...

Emma rozhorčene zakáže Rosalii (Natalie Alison) sfalšovať Felixov (Martin Gruber) podpis na zmluvu o garancii v prípade založenia Emminej vlastnej značky krojov. Rosalie povie Felixovi, že narába so svojimi peniazmi veľmi skúpo a lakomo. Felix si to vezme k srdcu, avšak váha, či zmluvu podpísať.

André (Joachim Lätsch) sa rozhodne darovať Evelyn (Heike Trinker) Herbertove (guest star Hans Heller) obrazy. Nakoniec sa však rozhodne presne opačne a rozhodne sa Evelyn uvariť ich menu, ktoré mali na svadbe. Keď servíruje jedlo a Ben (Johannes Hauer) si neodpustí blbé poznámky, Herbert sa Andrého prekvapivo zastane.

 

EPIZÓDA 803

 Marie (Annabelle Leip) je nešťastná, keď sa musí rozhodnúť medzi dvoma mužmi: Xaverom (Jan v.Weyde) a Nilsom (Florian Stadler). Keď dostane od Xavera romantický darček, je rozhodnutá preňho. Keď to však chce povedať Nilsovi, náklonnosť nepustí a tak nakoniec skončia v posteli. Emma (Ivanka Brekalo) robí svojej kamarátke výčitky.

Keď sa Rosalie (Natalie Alison) dozvie, že Felix (Martin Gruber) o nej pred Wernerom (Dirk Galuba) povedal nepekné veci, dôjde k hádke. Ide aj o ich finančnú situáciu, v ktorej si nemôžu dovoliť auto, ktoré by si Rosalie priala. Nakoniec sa rozhodne ísť na tom Felixovom, ale to skončí kompletne rozbité... Ako to dopadne?

André (Joachim Lätsch) a Herbert (guest star Hans Heller) sa spoznávajú viac. Wernerovi prekáža, že Sylvia (Nicola Tiggeler) trávi s Herbertom veľa času, a prosí ju, aby svoj kontakt obmedzili. Neskôr tiež nie je nadšený, keď príjme Andrého pozvanie na večeru, a tam natrafí na Herberta opäť...

 

EPIZÓDA 804

 Felix (Martin Gruber) sa dozvie, že Rosalie (Natalie Alison) si nepožičala jeho auto, ale Sonjine (Verena Zimmermann), a že je ľahko poranená. Zájde do banky a vyplatí Sonji 50.000 eur ako odškodné. Rosalie sa ďalej zaujíma o projekt s krojmi. Natrafí na Pachmeyera (Philipp Sonntag), s ktorým má nápad, že by mohol financovať Emmine (Ivanka Brekalo) podnikanie. Pravda však vyzerá inak...

Kvôli hrozbe infekcie Viktoria (Susan Hoecke) v nemocnici nemôže prijímať návštevy. A tak so Simonom (Rene Oltmanns) a Evelyn (Heike Trinker) komunikujú len písaním na papier cez sklo. Simon musí konštatovať, že Viktoria je stále slabšia...

Marie (Annabelle Leip) sa nevie rozhodnúť medzi Xaverom (Jan van Weyde) a Nilsom (Florian Stadler). Zatiaľ čo Nils o ňu chce bojovať, Xaverovi je to v podstate jedno. Keď však vidí nevinné stretnutie Nilsa a Sonji, prebudí sa v ňom bojovný duch.

Vzťah Emmy a Bena (Johannes Hauer) je chladný. Ben jej ale daruje zbierku básní, ktorá sa jej na jeho potešenie veľmi páči.

 

EPIZÓDA 805

Aby sa Herbert (guest star Hans Heller) opäť postavil finančne na nohy mu chce Ben (Johannes Hauer) pomôcť tak, že zorganizuje výstavu jeho diel. Herbert však dostane telefonát z Berlína, že jeho diela boli zhabané. Ben mu chce pomôcť a tak mu ponúkne všetky svoj úspory. Werner (Dirk Galuba) sa bojí, že Herbert s peniazmi utečie. A predsa... Ben pristihne svojho otca pri balení kufrov a musí skonštatovať, že jeho otec je zbabelec, ktorý nikdy o nič nebojoval.

Evelyn (Heike Trinker) nie je nadšená, keď sa dozvie, že Simon (Rene Oltmanns) Viktoriu (Susi Hoecke) nechce navštíviť. Simon je z neustálych návštev už vyčerpaný. Aj keď Viktoria nevie o jeho problémoch, čuduje sa, prečo pri nej nie je.

Felix (Martin Gruber) si o ňu robí starosti tiež, zatiaľ čo Rosalie (Natalie Alison) sa v projekte s krojmi angažuje viac ako Emma (Ivanka Brekalo). Tá jej povie, aby si na čas oddýchla a že ona dokončí kroje na prezentáciu na módnej prehliadke. Emma ju však ale neposlúchne, a opäť sa pustí do práce. Rosalie si myslí, že Emma je prepracovaná a tak má len jedno riešenie: Felix musí Emmu varovať...

 

EPIZÓDA 806

Simon (Rene Oltmanns) sa bojí o Viktoriu (Susan Hoecke) a tak ho André (Joachim Lätsch) prehovorí na to, aby ju navštívil. Tam sa však dozvedia koniec všetkého úsilia - sanitka s darcovskou kostnou dreňou havarovala. Evelyn (Heike Trinker) má však jedno tajomstvo - Simon prichádza tiež do úvahy ako darca.

Zatiaľ čo Ben (Johannes Hauer) zdieľa sklamanie z odcestovania svojho otca, strpčuje Emme (Ivanka Brekalo) náladu. Tá musí potom skonštatovať, že stále ľúbi Felixa (Martin Gruber). Po rozhovore s Marie (Annabelle Leip) a po sne, v ktorom pobozkala Bena však váha...

Naopak od Wernera (Dirk Galuba) sa Alfons (Sepp Schauer) z nového rezervačného systému neteší a je verný svojmu klasickému písaniu rezervácií. Preto Xaver (Jan van Weyde) zaúča Alfonsa do nového programu.

 

EPIZÓDA 807

Z nešťastia s havarovaním sanitky s kostnou dreňou sa vyvinie dramatická situácia a tak musí Viktorii (Susan Hoecke) darovať kostnú dreň Simon (Rene Oltmanns). Medzitým sa Felix (Martin Gruber) a Emma (Ivanka Brekalo) zobudia pri Viktoriinej posteli a Evelyn (Heike Trinker) je sama na seba nahnevaná, že Simonovi zatajila, že aj on môže byť darca. S tým, že ten ju neskôr chce žalovať však nerátala...

Ben (Johannes Hauer) je nešťastný zo zmiznutia otca, zatiaľ čo Werner (Dirk Galuba) navrhne Sylvii (Nicola Tiggeler) ponuku na sobáš. Tá šťastne povie áno. Kým Werner by rád privítal Bena ako svojho adoptívneho syna, ten s ním zatiaľ nemá najlepšie vzťahy.

Spolu s novým rezervačným systémom boli do Furstenhofu namontované aj kamery a zvukové mikrofóny a tak Alfons (Sepp Schauer) počuje hádku medzi Nilsom (Florian Stadler) a Marie (Annabelle Leip) v reštaurácií....

 

EPIZÓDA 808

Rosalie (Natalie Alison) potrebuje od Emmy (Ivanka Brekalo) ďalšie návrhy jej krojov a tak ich Emma prácne kopíruje v kancelárií. Tam omylom natrafí na list, ktorý je adresovaný Wernerovi (Dirk Galuba), kde sa spomínajú 2 milióny eur ohľadne Barbarinej (Nicola Tiggeler) životnej poistky. Keď to uvidí Ben (Johannes Hauer) je znechutený z Wernerových špinavých trikov a zistí, že Werner chcel len pred Sylviou (Nicola Tiggeler) vyzerať ako štedrý darca, no v skutočnosti si dva milióny nechal.

Nils (Florian Stadler) upozorňuje Marie (Annabelle Leip) na úskalia nového PC systému. Potom je Alfons (Sepp Schauer) svedkom toho, ako Nils obviní Xavera (Jan van Weyde) z toho, že systém nainštaloval naschvál, aby Wernerovi dokázal, že Alfons je už na túto prácu starý a miesto hlavného recepčného by mal prebrať on. Xaver to striktne odmieta.

Evelyn (Heike Trinker) je nešťastná zo Simonovho (Rene Oltmanns) konania. Hildegard (Antje Hagen) a André (Joachim Lätsch) ju však upokojujú.

Sylvia nahovára Bena, aby o Emmu bojoval. Keď Ben nesie cez recepciu papagája jedného hosťa a ten (ten papagáj :D) háďže Emme komplimenty pod nohy, ľad medzi Benom a Emmou je tenký...

 

EPIZÓDA 809

Vzhľadom k tomu, že sa Emma (Ivanka Brekalo) neodváži povedať Wernerovi (Dirk Galuba) pravdu ohľadne listu, obviňuje Ben (Johannes Hauer) sám seba a myslí si o Wernerovi svoje. Aj Sylvii (Nicola Tiggeler) rozpráva o Wernerových podvodoch, ktorá je rozhorčená a privedie Wernera do váhania: Nakoniec jej Werner dá kufrík s peniazmi, ale ona ho zúfalo dá Benovi. Ten peniaze spáli v lese, ale nešťastne ho prichytí André (Joachim Lätsch).

Viktoriin (Susan Hoecke) nezlepšujúci sa stav poznačí Simona (Rene Oltmanns) a ten sa na Evelyn (Heike Trinker) nahnevá ešte viac. Evelyn obdrží správu, že Viktoriin organizmus prijal kostnú dreň a tak sa jej uľaví. Nie však vtedy, keď uvidí Simona, ktorý práve prichádza od právnika.

Alfons (Sepp Schauer) požiada Nilsa (Florian Stadler), aby sa Xaverovi (Jan van Weyde) ospravedlnil. Kým to ten so znechutením robí, Alfons opäť nevýjde za dobre s novým PC systémom. V objednávke urobí chybu a tá bude viesť k hádke medzi ním a Xaverom.

 

<Späť na

Epizódy 770. - 789.

 EPIZÓDY 790. - 809.

Ďalej na >>

Epizódy 810. - 829.