Choď na obsah Choď na menu
 


<Späť na

Epizódy 810. - 829.

 EPIZÓDY 830. - 849.

Ďalej na >>

Epizódy 850. - 869.

 

EPIZÓDA 830

 Ben (Johannes Hauer) a Simon (Rene Oltmanns) zistia, že do ich podkrovného bytu sa niekto vlámal. Ben podozrieva Jimmyho (guest star Joseph M´Barek), avšak má aj iné problémy: dozvie sa, že Barbara (Nicola Tiggeler) sa má stretnúť so sprostredkovateľom jedu. Keď sa dozvie, že Barbara si zobrala Jimmyho zbraň, obáva sa, že chcela spáchať samovraždu.

Emma (Ivanka Brekalo) sa pokúsi fotenie kvôli Simonovej žiarlivosti prerušiť. Keď však ten vyrába ešte väčšie problémy, je odtiaľ vyhodený. Viktoria (Susan Hoecke) je naňho nahnevaná, avšak prijme aj ďalšiu ponuku na fotenie.

 

EPIZÓDA 831

Xaver (Jan van Weyde) nemôže zniesť, že Marie (Annabelle Leip) pozvala Nilsa (Florian Stadler) na večeru a vyhlási, že vždy bude v nevýhode, kým Nils stále stojí v svetle "toho lepšieho". Keď sa Nils správa na večeri k Alfonsovi (Sepp Schauer) aj ostatným mimoriadne slušne a pozorne, začne hádka medzi Marie a Xaverom. Ani s Nilsom si Xaver nepríde na spoločnú reč a obviňuje ho, že ukradol hodinky, ktoré vo fitnesscentre stratil fotograf Golo Breitmann (guest star Florian Odendahl).

Barbara (Nicola Tiggeler) ohrozuje Bena (Johannes Hauer) zbraňou a snaží sa ho presvedčiť, že ju vlastní len zo strachu k Paulovi. Ten jej to neverí - narozdiel od Emmy (Ivanka Brekalo) a Wernera (Dirk Galuba). Keď do Furstenhofu nečakane príde Paul (guest star Horst Janson), privedie to Bena do váhania...

Evelyn (Heike Trinker) sa dozvie, o Viktoriinom (Susi Hoecke) fotení a má o ňu obavy. Viktoria však nemá už žiadnu chuť, stále sa pokladať za chorú a tak prijme Golovu ponuku na spoločnú večeru. A nakoniec sa Simonove (Rene Oltmanns) a Evelynine obavy naplnia: Viktoria prechladne.

 

EPIZÓDA 832

Zatiaľ čo sa Barbara (Nicola Tiggeler) skryla v byte u Bena (Johannes Hauer), hovorí Paul (guest star Horst Janson) Wernerovi (Dirk Galuba), že nebude dlho otáľať, aby prezradil Barbarinu skutočnú identitu na polícií a tak sa mu Werner nemôže vyhrážať a skryje ho v hoteli pred políciou a verejnosťou. Barbara hrá ustráchanú "Sylviu" a vymyslí prešibaný plán: Čo najrýchlejšie, ako to pôjde, potrebuje jed na otrávenie Paula. Ide teda za ním so zámienkou, že sa k nemu chce vrátiť a zabudnúť na všetky problém. Obaja si pripijú na ďalšie spoločné spolužitie - avšak s jedom v Paulovom pohári.

Xaver (Jan van Weyde) musí konštatovať, že Marie (Annabelle Leip) nechce Nilsovi (Florian Stadler) "prišiť" krádež ohľadne hodiniek Gola Breitmanna (guest star Florian Odendahl). Felix (Martin Gruber) však vysvetlí nedorozumenie: Golo a Nils majú rovnaké športové tašky a "krádež" je teda nedorozumenie. Hodinky pristáli len v nesprávnej taške.

Rosalie (Natalie Alison) vychádza z toho, že fotky od Gola sú zadarmo, avšak keď sa Emme (Ivanka Brekalo) dostane do rúk mastný účet za fotky, je zhrozená.

K Andrému (Joachim Lätsch) sa dostane, že Johannova (Michael Zittel) plastika je veľmi vzácna. Vyčíta teda Evelyn (Heike Brentano Trinker), že na tom nezískala žiadne peniaze.

 

EPIZÓDA 833

Paul (guest star Horst Janson) v poslednej chvíli prekazí Barbarine (Nicola Tiggeler) plány a tá si musí "vymotať hlavu zo slučky". A urobí to tak, že sa mu vyhráža, že prezradí novinárom miesto jeho pobytu. Plán však ide bokom, lebo Paul by mohol pred políciou utiecť. Potom Barbara na Paula v lese vytiahne zbraň...

Keď sa Rosalie (Natalie Alison) dozvie o horibilnej sume za fotky od Gola (guest star Florian Odendahl) snaží sa ho prehovoriť. Aj Emma: a s úspechom. Fotky vyjdú avšak pod podmienkou, že Viktoria pre neho bude ešte raz fotiť. Emma mu vysvetľuje, že Viktoria sa musí šetriť zo zdravotných problémov.

Xaver (Jan van Weyde) aj Marie (Annabelle Leip) sa hádajú ohľadom práce v Ženeve. Xaver si tam predstavuje svoj nový život s Marie, aj keď ona to vníma inak. Je nahnevaná keď zistí, že Xaver pre oboch vybavil pracovný pohovor.

 

EPIZÓDA 834

Barbara (Nicola Tiggeler) zavolá na miesto činu políciu a záchranku spolu s Wernerom (Dirk Galuba) a obaja sa dozvedia, že Paul je už mŕtvy. Komisár Meysser (Christoph Krix) prichádza vyšetrovať prípad do Furstenhofu a vypočúva aj Emmu (Ivanka Brekalo) - tej sa opäť vynoria bolestivé spomienky na smrť jej matky. Preto sa o ňu Felix (Martin Gruber) stará. Keď však Rosalie (Natalie Alison) uvidí tých dvoch v objatí, prasknú jej nervy.

Viktoria (Susan Hoecke) sa dozvie, že článok o tom, ako porazila chorobu už vyšiel v novinách. Narozdiel od nej ho Simon (René Oltmanns) ani Felix nevidia tak negativisticky... Aj Rosalie sa rozhodne Viktoriu posmeliť a myslí si, že článok môže pomôcť iným ľuďom. Viktoriu však presvedčí až Simon, ktorý jej začne reakcie na článok čítať. Viktoria je dojatá.

Marie (Annabelle Leip) je stále na vážkach - nevie, či má s Xaverom (Jan van Weyde) odísť do Ženevy alebo nie. Avšak neskôr uzná, že jej vzťah by mal vo Švajčiarsku možno lepšie šance.

 

EPIZÓDA 835

Felix (Martin Gruber) je znechutený z Rosaliinho (Natalie Alison) výstupu, ktorá ho uvidí s Emmou (Ivanka Brekalo) v objatí. Potom má však iné problémy, keď do Furstenhofu opäť príde jej kamarátka Sonja (Verena Zimmermann), ktorá jej oznamuje, že klamstvom na celom odstúpení z projektu krojov zarobila pekný balík. Keď to chce Rosalie povedať Emme, príde k hašterivej hádke a Rosalie aj zabudne, čo pôvodne chcela a tak sa to Emma nedozvie. Nakoniec sa jej to Sonja chystá povedať sama...

Xaver (Jan van Weyde) si šťastne myslí, že on by mal s Marie (Annabelle Leip) dobré základy pre nový život v Ženeve, ale Marie zase napádajú myšlienky, že nechce byť ďaleko od domu a radšej chce zostať vo Furstenhofe. Xaver chce na ďalší deň odísť z Furstenhofu sám a tak aj urobí.

Smrť Paula Wielandera zachváti Furstenhof a najviac Andrého (Joachim Lätsch), ktorý má opodstatnené obavy o Wernera (Dirk Galuba), pretože si myslí, že Barbara (Nicola Tiggeler) je nebezpečná.

 

EPIZÓDA 836

André (Joachim Lätsch) sa obáva o Wernera (Dirk Galuba), keďže má podozrenie, že Barbara (Nicola Tiggeler) zabila Paula. Jeho obavy zosilnejú, keď sa od Felixa (Martin Gruber) dozvie, že Barbara vlastní zbraň. Werner to odmieta počúvať ale prizná sa svojmu bratovi, že on a Barbara našli Paula krátko po celom incidente a nechali ho tak ležať v domnení, že je mŕtvy. Nečakane prichádza do Furstenhofu akýsi kňaz Sorge, ktorý musí tlmočiť niečo Wernerovi. Avšak niečo, čo nie je v súlade so spovedným tajomstvom.

Emma (Ivanka Brekalo) má problémy so Sonjou (Verena Zimmermann). Má Felixovi povedať, že bol oklamaný a to, ako Rosalie (Natalie Alison) skutočne naložila s peniazmi, ktoré mali byť určené pre projekt krojov? Ben (Johannes Hauer) si myslí, že Emma by mala byť k Felixovi úprimná.

Pri šarmantnej spoločnosti Evelyn (Heike Trinker) sa Johannovi (Michael Zittel) podarí vydražiť vzácnu plastiku za 240.000 eur. Johann vidí, že André po peniazoch poškuľuje.

Marie (Annabelle Leip) usúdi, že sa pri vzťahu s Xaverom pomýlila. Ben nahovára Nilsa (Florian Stadler), aby o Marie bojoval.

 

EPIZÓDA 837

Emma (Ivanka Brekalo) sa rozhodne, že v prípade s Rosaliou (Natalie Alison) bude mlčať, avšak Rosalie má iné problémy. Aby Sonja (Verena Zimmermann) nič neprezradila, tiež si potrebuje kúpiť jej mlčanie. Dozvie sa, že Johann (Michael Zittel) si uložil do trezora peniaze, a tak zistí heslo a ukradne 40.000 eur. Tam ju prichytí Emma. Keď Rosalie z kancelárie odíde a Emma skúma trezor, prichytí ju tam Felix (Martin Gruber)...

André (Joachim Lätsch), pokračuje v pláne s jeho starým priateľom, ktorý sa tajne vydáva za kňaza a má presvedčiť Wernera (Dirk Galuba) o Barbarinej (Nicola Tiggeler) vine. Werner však kňazovi príbehy o tom, že Barbara je vrahyňa neuverí tak ľahko, ako André čakal...

Simon (Rene Oltmanns) a Viktoria (Susan Hoecke) si užívajú svoju blízkosť a chcú ísť na výlet do Austrálie. Jeden Simonov dobrý kamarát sa totiž stal otcom a príde reč na tému dieťa. Simon sa dozvedá, že Viktoria po chemoterapii nemôže mať deti.

 

EPIZÓDA 838

André (Joachim Lätsch) prehovorí svojho starého kolegu Franka Stillera, aby ďalej pred Wernerom (Dirk Galuba) hral kňaza. Medzitým dostane ten od Wernera 100.000 eur, aby si kúpil kňazovu priaznivú výpoveď pre Barbaru (Nicola Tiggeler) v prípade vraždy. Zatiaľ čo sa André a fiktívny kňaz Sorge o peniaze hádajú, Werner ich vidí a myslí si, že peniaze, ktoré videl v Andrého rukách mu dala Barbara, ako protislužbu aby mlčal. Potom Alfons (Sepp Schauer) prekvapí Wernera so zaujímavou správou.

Felix (Martin Gruber) musí krádež ohlásiť na polícií a myslí si, že peniaze ukradla Emma (Ivanka Brekalo). Zatiaľ čo Rosalie (Natalie Alison) zaplatí Sonji (Verena Zimmermann) požadované peniaze, utešuje Ben (Johannes Hauer) Emmu.

Viktoria (Susan Hoecke) sa obáva, že po chemoterapii nebude môcť mať deti a s týmto poznatkom informuje Evelyn (Heike Trinker).

 

EPIZÓDA 839

Emma (Ivanka Brekalo) je nešťastná z celej situácie s krádežou a utešuje ju Ben (Johannes Hauer), ktorý pokladá Rosaliu (Natalie Alison) za zlodejku. Felix (Martin Gruber) ich rozhovor počuje a je rozpačitý. Potom sa od Johanna (Michael Zittel) dozvie jeho názor: Podľa neho ukradol peniaze André (Joachim Lätsch), aby s nimi mohol kúpiť kaviareň Alten Wirt v dedine. Felix si uvedomí, že Rosalie mala možnosť zistiť heslo do trezoru a tak napíše list s ospravedlnením Emme a chce sa rozprávať s Rosaliou...

Werner (Dirk Galuba) sa dozvie od Simona (Rene Oltmanns), že falošný kňaz Sorge je v skutočnosti Andrého bývalý kolega Frank Stiller. Chce od Andrého vedieť miesto pobytu Stillera, inak to ohlási na polícií.

Marie (Annabelle Leip) a Nils (Florian Stadler) sa opäť zbližujú. Marie sa mu ospravedlní po malej hádke a ich vzťahu nič nestojí v ceste.

Simon sa teší, keď sa dozvie, že jeho kamarát z Austrálie chce, aby Simon bol krstným otcom jeho dieťaťa. Obaja s Viktoriou tak chcú ísť na výlet do Austrálie. Viktoria (Susan Hoecke) si pri tejto príležitosti uvedomí, ako veľmi by si Simon želal dieťa...

 

EPIZÓDA 840

Felixove (Martin Gruber) podozrenie na Rosaliu (Natalie Alison) sa stupňuje a nakoniec sa Felix rozhodne na čas od nej odlúčiť, zatiaľ čo Rosalie so Sonjinou (Verena Zimmermann) pomocou splieta ďalšie plány. Emma (Ivanka Brekalo) potom odhalí veľké tajomstvo...

Werner (Dirk Galuba) zvyšuje tlak na Andrého (Joachim Lätsch) ohľadne jeho plánov s fiktívnym "kňazom" alias jeho kolegom Frankom Stillerom. André nájde v Barbariných (Nicola Tiggeler) veciach telefónne číslo na človeka, ktorý jej mal sprostredkovať jed a snaží sa Wernera presvedčiť o Barbariných činoch. Ten mu ale neverí a lístok s telefónnym číslom roztrhá. Potom ide André do protiútoku a vyhráža sa Wernerovi, že zariadi, aby sa pravda o Barbare dostala na verejnosť.

Marie (Annabelle Leip) si opäť užíva svoj vzťah s Nilsom (Florian Stadler) a jej rodičia (Antje Hagen, Sepp Schauer) sa tešia s ňou. Sonja však nedá pokoj a do ich vzťahu sa stará viac a viac.

 

EPIZÓDA 841

Emma (Ivanka Brekalo) je šokovaná, že Rosalie (Natalie Alison) pred všetkými krádež popiera. Rosalie ju však zmanipuluje a presvedčí, že peniaze ukradla len preto, aby pred Felixom (Martin Gruber) nevyzerala ako "chudera" bez peňazí. Rosalie potom navrhne Sonji (Verena Zimmermann), ktorá si chce stále získať Nilsa (Florian Stadler) rafinovanú ponuku: Za peniaze medzi Marie (Annabelle Leip) a Nilsa "vrazí klin", aby sa tí dvaja rozišli.

Ben (Johannes Hauer) má zlý pocit, keď počuje roztržku medzi Felixom a Rosaliou a jeho domnienka sa naplní, keď na ďalšie ráno počuje, ako Emma rozpráva Marie, že mala romantický sen s Felixom.

Evelyn (Heike Trinker) sa obáva, že rozsudok z lekárskej komory o jej ďalšom pracovnom osude nebude najlepší... Medzitým príde André (Joachim Lätsch) na vydieračský plán a keďže mu Werner (Dirk Galuba) nepožičal peniaze na kaviareň Alten Wirt, musí to urobiť Evelyn... A André jej tiež urobí protislužbu.

 

EPIZÓDA 842

Emma (Ivanka Brekalo) sa cíti opustená, keď sa dozvie, že Ben (Johannes Hauer) počul jej rozhovor s Marie (Annabelle Leip), o jej sne s Felixom (Martin Gruber). Medzitým dostane Rosalie (Natalie Alison) od Sonje (Verena Zimmermann) pôžičku. Peniaze vpašuje do izby hotelového hosťa Christopha Scholla, ktorý je teraz z krádeže podozrivý. Felix sa ospravedlní Rosalii. Keď sa to Emma dozvie, dá svojej sestre ultimátum: Buď Felixovi povie celú pravdu Rosalie, alebo to urobí ona.

Evelyn (Heike Trinker) pokladá Andrého (Joachim Lätsch) ponuku za vydieranie. Keď sa však dozvie, že ambulanciu si môže nechať, pretože André sa za ňu prihovoril na Lekárskej komore, zmení názor a ospravedlní sa mu. Johann (Michael Zittel) vidí, ako André s Evelyn flirtuje a berie to ako nebezpečenstvo.

Marie (Annabelle Leip) dostane kyticu ruží ako darček. Myslí si, že sú od Nilsa (Florian Stadler), ale ten tvrdí, že jej ich neposlal. Alfons (Sepp Schauer) sa ho snaží upokojiť, aby si tí dvaja nepokazili nový začiatok svojho vzťahu.

 

EPIZÓDA 843

Emma (Ivanka Brekalo) príde včas, aby mohla s Benovou (Johannes Hauer) pomocou predísť Rosaliinmu (Natalie Alison) pokusu o samovraždu. Pred Emmou to potom obhajuje svojím strachom, že Felix (Martin Gruber) ju znovu opustí. Emma považuje jej pokus o samovraždu za skutočný a robí si výčitky. Ben však vie, že celé to bola len Rosaliina maškaráda. Felix sa však nesmie nič dozvedieť...

Marie (Annabelle Leip) dostane opäť darček od neznámeho odosielateľa. Nils (Florian Stadler) jej však parfum opäť neposlal. Zatiaľ čo ho Marie podozrieva, že si ju chce darčekmi udobriť, podozrieva Nils Xavera.

Viktoria (Susan Hoecke) sa od Evelyn (Heike Trinker) dozvie, že po chemoterapii nebude môcť mať deti. Myslí si, že Simon (Rene Oltmanns) bude sklamaný, pretože život bez dieťaťa si nevie predstaviť. Viktoria tak ich vzťah nechtiac posunie do otázky, ale Simon jej dá ponuku...

 

EPIZÓDA 844

André (Joachim Lätschň využije Simonove (Rene Oltmanns) svadobné plány s Viktoriou (Susan Hoecke) a zbližuje sa s Evelyn (Heike Trinker). Pozve ju na večeru a ich blízke vzťahy si všimne aj Johann (Michael Zittel), ktorý Evelyn upozorňuje, že André má niečo za lubom.

Emma (Ivanka Brekalo) pristúpi k radikálnemu kroku a Felixovi (Martin Gruber) sa prizná, že ona stojí za krádežou, len aby sa na povrch nedostali "novinky" s Rosaliou (Natalie Alison). Felix ju musí prepustiť, ale Ben (Johannes Hauer) sa snaží presvedčiť Wernera (Dirk Galuba), že Emma je nevinná, a aby ju znova zamestnal.

Viktoria odpovie na Simonovu ponuku na sobáš slovíčkom "Áno", aj keď teraz v ich vzťah váha viac ako Simon, ktorý je v siedmom nebi...

Rosalie a Sonja (Verena Zimmermann) pokračujú vo svojom pláne rozdeliť Marie (Annabelle Leip) a Nilsa (Florian Stadler) a tak hotelovému hosťovi Schollovi schovajú do jeho vecí niečo, čo pochádza od Marie.

 

EPIZÓDA 845

Viktoria (Susi Hoecke) dostane ponuku nafotiť exkluzívnu fotokolekciu v New Yorku. Keďže sa však termín prelína s jej svadbou so Simonom (Rene Oltmanns), musia svadbu odložiť. Miesto toho, aby sa Viktoria tešila, má zlé svedomie, ale Simon príde s nápadom, aby sa zobrali v New Yorku. Felixovi (Martin Gruber) sa Viktoria prizná, že sa po chorobe ešte nie je schopná takto trvalo viazať na niekoho a plánovať spoločnú budúcnosť. Simon to počuje.

Emma (Ivanka Brekalo) je Benovi (Johannes Hauer) vďačná, že za ňu opäť vybavuje jej miesto vo Furstenhofe, ale váha, či sa do hotela vôbec chce vrátiť. Keď sa tak odváži urobiť, natrafí tam na Felixa...

Marie (Annabelle Leip) má na Wernerov (Dirk Galuba) príkaz, urobiť dojem na hotelového hosťa Scholla, ktorý bol podozrivý z krádeže. Marie rozpráva svojmu otcovi (Sepp Schauer) o tomto pánovi, ale ten ho varuje, aby dal ruky od jeho dcéry preč.

André (Joachim Lätsch) pozve Evelyn (Heike Trinker) do kina, čo počuje aj Johann (Michael Zittel). Hildegard (Antje Hagen) ju varuje, aby sa s Johannom len tak nezahrávala, lebo stále trúchli za Elisabeth. Keď sa André dozvie, že Elisabeth bola Johannova žena, má ďalší nápad...

 

EPIZÓDA 846

Emma (Ivanka Brekalo) sa cíti ukrivdená a vie, že od uskutočnenej krádeže sa na ňu Marie (Annabelle Leip) a Hildegard (Antje Hagen) pozerajú inými očami. Keď sa Hildegard chce rozprávať s Emmou - ktorá bola medzitým degradovaná na funkciu upratovačky, reaguje Emma zlostne a vie, že všetci si myslia, že ona je páchateľkou krádeže. Keď Alfons (Sepp Schauer) stratí svoju svadobnú obrúčku, Emma ju nájde, ale Hildegard ju "prichytí"...

Alfons oznámi Nilsovi (Florian Stadler), že hotelový hosť Scholl je Mariiným tajným ctiteľom. Plán Rosalie (Natalie Alison) a Sonje (Verena Zimmermann) vychádza, keď sa Nils dozvie, že Marie napísala Schollovi jeden list.

Viktoria (Susan Hoecke) je v poslednom čase precitlivená a vyhľadáva samotu. Napokon Evelyn (Heike Trinker) poradí Simonovi (Rene Oltmanns), aby radšej Viktoriu do Ameriky nesprevádzal.

 

EPIZÓDA 847

Pred jej cestou do New Yorku chce Viktoria (Susan Hoecke) usporiadať ešte malú oslavu pri príležitosti zásnub. Evelyn (Heike Trinker) sa však obáva, že sa Viktorii v zámorí zdravotný stav horší a potom má obavy aj Simon (Rene Oltmanns). Od Evelyn sa Viktoria dozvie, že Simon jej v New Yorku zaobstaral lekárku, ktorá na ňu bude dohliadať a potom jej povie, že počul jej rozhovor s Felixom (Martin Gruber), kde spomínala, že by bola najradšej sama.

Emma (Ivanka Brekalo) márne vysvetľuje Hildegard (Antje Hagen), že ona  neukradla Alfonsovu obrúčku a tak sa musí prezradiť, že peniaze z trezora ukradla Rosalie (Natalie Alison). Zatiaľ čo je Hildegard (Antje Hagen) rozčarovaná, a horúčkovite sa Emme ospravedlňuje, príde do Furstenhofu nečakane Emmin otec Karl (guest star Werner Haindl)...

Johann (Michael Zittel) dúfa, že sa doňho Evelyn nezaľúbila, a tak sa jej to aj priamo opýta. Evelyn klame a popiera to ďalej. Medzitým André (Joachim Lätsch) využije oslavu zásnub na ďalší krok zblíženia sa s Evelyn.

Sonja (Verena Zimmermann) schválne zamkne Marie (Annabelle Leip) a Scholla vo vínnej pivnici a Nils (Florian Stadler) si robí výčitky.

 

EPIZÓDA 848

Emma (Ivanka Brekalo) dá svojmu otcovi (guest star Werner Haindl) jasne najavo, že sa nemieni do Rakúska s ním vrátiť. Karl je však rád, že sa jeho dcére darí. Keď je Karl pozvaný na večeru u Emmy a Bena, dá tiež jasne najavo, že Emmu nechce do ničoho nútiť. Keď ten natrafí na Rosalie (Natalie Alison), tá reaguje na svojho nevlastného otca panicky.

Nils (Florian Stadler) si myslí, že Scholl schválne strávil noc s Marie (Annabelle Leip) vo vínnej pivnici, ale ona mu dá najavo, že to niekto zámerne narafičil, aby ich dvoch rozdelil. Keď Marie počuje rozhovor Rosalie a Sonje (Verena Zimmermann), jej predtucha sa naplnila.

Viktoria (Susan Hoecke) má výčitky, že sa so Simonom rozišla, avšak dá mu(Rene Oltmanns) najavo, že sa nechce rozísť, ale začať svoj nový pokojný život v New Yorku. Na ďalší deň teda Viktoria smutne opustí Furstenhof a odletí do New Yorku.

 

EPIZÓDA 849

Rosalie (Natalie Alison) odmieta Karlove (guest star Werner Haindl) tvrdenie, že jej matke neposkytla pomoc, keď si vzala  veľké množstvo tabletiek na spanie, aj keď mohla takto zabrániť jej smrti. Hrá sa na urazenú a ide za Emmou (Ivanka Brekalo) s požiadavkou, ktorú jej dal jej nevlastný otec: Chce, aby sa k nemu Emma na istý čas vrátila. Medzitým Felix (Martin Gruber) spozná sympatického pána Strobla a pozve ho na večeru, čo Rosalie odmieta. So slzami  v očiach Felixovi povie, čo sa predtým stalo.

Spoločne s Johannom (Michael Zittel) príde Evelyn (Heike Trinker) na myšlienku ponúkať v jej ambulancii akupunktúru. André (Joachim Lätsch) má zase problémy s kaviarňou Alten Wirt, pretože majiteľ Lindner (guest star Christoph Krieg) už má iného nájomcu, ktorý je ochotný zaplatiť ihneď. André je tak zatlačený k múru a musí rýchlo konať. Jeden hosť, ako skrytý novinár urobí tajný rozhovor s Johannom o Evelyn. Celý ich rozhovor vyjde v novinách, o čom Johann nevie. Na druhý deň sa o sebe Evelyn dočíta, že je "Horrorärztin - Hororová lekárka".

Marie (Annabelle Leip) rozpráva Nilsovi (Florian Stadler), že počula rozhovor Sonje (Verena Zimmermann) a Rosalie (Annabelle Leip), avšak Nils si nevie predstaviť, že by Sonja opäť chcela rozbiť ich vzťah. Alfons (Sepp Schauer) mu navrhne, aby na ňu spoločne pripravili pascu.

 

<Späť na

Epizódy 810. - 829.

 EPIZÓDY 830. - 849.

Ďalej na >>

Epizódy 850. - 869