Choď na obsah Choď na menu
 


<Späť na

Epizódy 850. - 869.

 EPIZÓDY 870. - 889.

Ďalej na >>

Epizódy 890. - 909.

 

EPIZÓDA 870

Ben (Johannes Hauer) a Emma (Ivanka Brekalo) si pripravujú šatník na svadbu. Zatiaľ čo Barbara (Nicola Tiggeler) chce svojmu synovi darovať smoking, navrhuje si Emma šaty svojich snov. Avšak Ben má úplne inú predstavu o jej šatách. Emma však chce vedieť aj názory iných a tak natrafí na Felixa (Martin Gruber), podľa ktorého je návrh jej šiat krásny.

Nils (Florian Stadler) sa znepokojí, keďže Hendrik (Golo Euler) sa stále viac a viac zaujíma o Marie (Annabelle Leip). Tá si myslí, že Nilsovo mlčanie ohľadne krádeže obrazu je neznesiteľné, a tak  si s ním chce pohovoriť: Už dlhšie tušila, že Nilsova sestra by mohla byť zlodejka obrazu.

Rosalie (Natalie Alison) narieka u Emmy a prosí ju, aby išla za Felixom a tvrdila mu, že Rosalie ako manažérka Emminých krojov nemá žiaden čas na ďalšie práce. Emma to však nepochopí, a tak sa Rosalie rozhodne zasadiť protiúder: Nemôže byť Emminou svedkyňou na svadbe. Emma sa tak obráti na Marie...

Melancholicky zostane André (Joachim Lätsch) sám v kaviarni Alten Wirt, a cíti sa ako "nástroj Barbary" na uskutočnenie jej plánov. Tam sa spoznáva s Fanny (Lila Neil Gurmen), s ktorou si viac ako padnú do oka.

 

EPIZÓDA 871

Nils (Florian Stadler) sa konečne rozhodne povedať Marie (Annabelle Leip) pravdu: Pochádza z rodiny zlodejov. Jeho sestra Katja a jeho otec pracujú spoločne ako vlámači a jeho matka prišla o život pri jednom vlámaní. Marie zaplaví ľútosť a súcit, avšak požaduje, aby svoju sestru ako zlodejku obrazu udal na polícií.

Zatiaľ čo Hendrik (Golo Euler) netají svoje sympatie k Marie, Nils je predvolaný k výsluchu na políciu a myslí si, že za tým celým stojí Marie.

Emma (Ivanka Brekalo) tuší, že jej sen o krásnych svadobných šatách len poukazuje na jej spätosť s Felixom (Martin Gruber) a tak sa snaží venovať Benovi, zatiaľ čo Felix má sen, v ktorom Emmu pobozká.

Barbara (Nicola Tiggeler) ďalej denne podáva Wernerovi (Dirk Galuba) dávky jedu a ten sa pri večeri so Charlottiným (Mona Seefried) obchodným partnerom úplne strápni a nikto nezachráni tú blamáž. Charlottine starosti o Wernera dovedú Barbaru k plánu: Využije Charlottu, aby zbavila Wernera svojprávnosti.

 

EPIZÓDA 872

 Werner (Dirk Galuba) nechce, aby mu Charlotta (Mona Seefried) pomáhala a stále je pod nátlakom Barbary (Nicola Tiggeler), ktorá sa na svoju pomstu zlovestne teší. Keď Werner neskôr vyleje pohár a potom vôbec nevie, čo urobil, viní za to Emmu (Ivanka Brekalo) a dá jej facku (úplne vážne). Emma vie, že sa Werner úplne zbláznil.

Nils (Florian Stadler) obviní Marie (Annabelle Leip), že ona udala jeho sestru na polícií a keď vie, že "prestrelil", snaží sa jej ospravedlniť, čo je pomerne márne. Hildegard (Antje Hagen) sa medzitým zamýšľa nad tým, či sa vôbec Nils a Marie k sebe hodia.

Hendrikova (Golo Euler) sestra Annika (Ute Katharina Kampowsky) prichádza do Furstenhofu na tréning na medzinárodného turnaju v lukostreľbe. Felix (Martin Gruber) zapára do Hendrika, pretože mu nehovoril, že aj jeho sestra bude intenzívne využívať areál Furstenhofu na tréningy. Annika sa však snaží za svojho brata u Felixa prihovoriť.

 

EPIZÓDA 873

Emma (Ivanka Brekalo) je šokovaná z Wernerovej (Dirk Galuba) facky a o jeho správaní rozpráva Felixovi (Martin Gruber). Medzitým Charlotta (Mona Seefried) a Felix prevezmú vedenie Furstenhofu. Emma počuje, ako Barbara (Nicola Tiggeler) telefonuje sprostredkovateľovi jedu pre Wernera, a tak sa rozhodne prehľadať jej tašku...

Rosalie (Natalie Alison) sa naďalej angažuje v kuchyni a schválne presolí jednu z Hildegardiných (Antje Hagen) polievok. André (Joachim Lätsch) jej na to príde a požaduje, aby sa ospravedlnila osobne u Anniky (Ute Kampowsky) - ktorá si polievku v reštaurácií objednala. Medzitým sa dozvie, že Annika pracovala v Mníchove vo veľkej reštaurácií a tak ju napadne skvelý biznis plán.

Marie (Annabelle Leip) sa opäť rozhodne na čas oddeliť od Nilsa (Florian Stadler) a stále viac času trávi s Hendrikom (Golo Euler), na čo Nils žiarli. Neskôr Hendrik prehovorí Marie k tréningu lukostreľby a Nils sa s Hendrikom poháda.

 

EPIZÓDA 874

Charlotta (Mona Seefried) sa vrátila z návštevy lekára s Wernerom (Dirk Galuba), avšak ten berie jej opodstatnené obavy na demenciu ako nepravdivé. Zatiaľ čo sa Felix (Martin Gruber) a Charlotta ďalej starajú o Wernera, Barbara (Nicola Tiggeler) pokračuje vo svojej spanilej jazde a chce Wernera dohnať až na okraj. Keď však Werner neskôr vidí, že si nevie uviazať kravatu, urobí rozhodnutie...

Barbara si medzitým pred Emmou (Ivanka Brekalo) vymyslí klamstvo, že fľaštičky, ktoré sú v skutočnosti jed, potrebuje ako ukľudňovacie kvapky a berie ich od svojho pokusu o samovraždu. Emma jej toto zhltne a ďalej sa sústreďuje na svoju svadbu s Benom (Johannes Hauer). S tým je objednaná u jednej kapely, avšak cestou zablúdi a natrafí na Felixa a spolu prečkajú silnú prietrž mračien a dajú sa do reči.

Annika (Ute Kampowsky) radí Hendrikovi (Golo Euler), aby sa skôr sústredil na lukostreľbu, ako na ženy a snaží sa vyriešiť nezhody medzi ním a Nilsom (Florian Stadler). Na ďalšie ráno však pred Mariiným domov stojí máj - ozdobený strom (epizóda sa natáčala v máji) a Marie si myslí, že je od Nilsa. Avšak Hendrik odmieta vysvetliť nedorozumenie a tak to do rúk zoberie Annika.

 

EPIZÓDA 875

Emma (Ivanka Brekalo) tuší, že s Wernerom (Dirk Galuba) niečo nie je v poriadku. A má pravdu: Nájde ho v jazere a zachráni ho pred pokusom o samovraždu. Dozvie sa o jeho strachu z Alzheimeru.

Felix (Martin Gruber) sa rozhodne finančne podporovať Emmin a Rosaliin (Natalie Alison) projekt krojov. Chce Emme naozaj pomôcť, avšak Rosalie to tak neberie a medzitým v kuchyni plná elánu vypracuje provaktívne vysokú finančnú kalkuláciu.

André (Joachim Lätsch) navrhne Fanny (Lila Neil Gurmen), aby pracovala v kuchyni. Tá jeho ponuku spočiatku odmieta, ale napokon ju prijme. Neskôr však André nepríde včas na ich stretnutie a tak Alfons (Sepp Schauer) preberie "štafetový kolík" a s Fanny si urobí malú cestu cez kuchyňu a predstavuje jej personál. Hildegard (Antje Hagen) reaguje žiarlivo.

 

EPIZÓDA 876

Werner (Dirk Galuba) zo strachu pred Barbarou (Nicola Tiggeler) utečie do hotelového parku a chce z Felixa (Martin Gruber) urobiť svojho jediného dediča. Barbara ho však opäť nájde a približuje sa ku kroku, keď Werner podpíše súhlas, a ona sa stane jeho osobnou poručníčkou.

Emma (Ivanka Brekalo) po pozorovaní prišla na fakt, že Barbara pravdepodobne Wernera nadrogovala. Ben (Johannes Hauer) si to nemyslí a Barbara mu vysvetlí, že sa jedná o lieky proti Alzheimeru. Emma však váha.

André (Joachim Lätsch) sa dozvie, že Fanny (Lila Neil Gurmen) by rada prijala miesto v kuchyni a tak ju vymenúva za novú kuchárku. Hildegard (Antje Hagen) je však žiarlivá a nemôže ju vystáť. Medzitým sa Nils (Florian Stadler) dozvie, že sa Marie (Annabelle Leip) a Annika (Ute Kampowsky) skamarátili.

 

EPIZÓDA 877 

Werner (Dirk Galuba) odmietne podpísať Barbarinu (Nicola Tiggeler) rafinovanú zmluvu a utečie. V parku natrafí na Emmu (Ivanka Brekalo), ktorú pokladá za svoju dcéru Lauru(!) a rozpráva jej, že je obeťou sprisahania. Charlotta (Mona Seefried) a Felix (Martin Gruber) majú obavy, pretože Werner by kvôli svojej demencii mohol byť zbavený svojprávnosti. Medzitým sa Barbara rozhodne odkúpiť podiely vo Furstenhofe, a Emma nájde Wernera ukrytého v skrini v apartmáne.

Celý kuchynský personál a aj Hildegard (Antje Hagen) neprijmú Fanny (Lila Neil Gurmen) s radosťou. Tá je z toho nešťastná a dá výpoveď a André (Joachim Lätsch) právom obviňuje Hildegard, že aj ona za to môže. Hildegard má výčitky svedomia.

Nils (Florian Stadler) pociťuje, že ho Hendrik (Golo Euler) provokuje, avšak nevie že súrodenci majú súkromného učiteľa lukostreľby - pána Wanga, ktorý nie je spokojný s tréningom jeho zverencov.

 

EPIZÓDA 878

Keďže Emma (Ivanka Brekalo) neverí Barbare (Nicola Tiggeler), rozhodne sa jej povedať, že vie, kde sa Werner (Dirk Galuba) ukryl. Emma vie, že Barbarine tajné kvapky a Wernerova zmätenosť spolu nejak súvisia. Ben (Johannes Hauer) tuší, že Emma mu niečo tají. Tá mu nakoniec prezradí Wernerovu skrýšu.

Nils (Florian Stadler) obdivuje Annikine (Ute Kampowsky) schopnosti v lukostreľbe. Medzitým Hendrik (Golo Euler) uzná, že Nils by bol pre jeho sestru dobrý flirt-partner, avšak ona na randenie nemá chuť.

Marie (Annabelle Leip) medzitým zbiera peniaze na svadobnú tortu pre Bena a Emmu. Felix (Martin Gruber), prispeje rád, zatiaľ čo Rosalie (Natalie Alison) ohrnie nosom. Keď na stole vidí poukážky na drahú dovolenku, myslí si, že ju tým Felix chcel prekvapiť. Jej nadšenie však opadne, keď sa dozvie, že je to Nilsov darček pre Emmu a Bena.

Hildegard (Antje Hagen) uzná, že k Fanny (Lila Neil Gurmen) bola nespravodlivá a ospravedlní sa jej. Tá jej ponuku prijme a rozhodne sa zostaviť pre ňu horoskop. Hildegard je spočiatku skeptická, ale keď natrafí na jednu z Fanniných predpovedí, je prekvapená.

 

EPIZÓDA 879 

 Emma (Ivanka Brekalo) je zdesená z Benovho (Johannes Hauer) prezradenia a nemôže zabrániť tomu, aby sa Werner (Dirk Galuba) opäť vrátil k Barbare (Nicola Tiggeler), ktorá ho opäť "dopuje" jedom. Medzitým má však Emma iné problémy: Charlotta (Mona Seefried) jej vyčíta jej správanie a to, že sa angažovala do vecí, do ktorých ju nič. Medzitým je Ben opäť žiarlivý, keď sa dozvie, čo chcel Felix darovať jemu a Emme k svadbe. Opäť príde k hádke.

Hildegard (Antje Hagen) je prekvapená z Fanniných (Lila Neil Gurmen) astrologických schopností a aj André (Joachim Lätsch) sa začne zaujímať o jej horoskopy. Keď však tá vidí jeho horoskop, tvári sa ustarostene.

Annika (Ute Katharina Kampowsky) nechá svoj bicykel pred Furstenhofom nezaistený. Alfons (Sepp Schauer) požiada Nilsa (Florian Stadler), aby bicykel odniesol do pivnice vo Furstenhofe a keď sa Annika vráti a vidí Nilsa s jej bicyklom, príde k nedorozumeniam.

 

EPIZÓDA 880

Ben (Johannes Hauer) si myslí, že jeho vzťah s Emmou (Ivanka Brekalo) je po ich hádke ohrozený. Pri ich opätovnom stretnutí však Emma hovorí na tému Werner (Dirk Galuba) a je nahnevaná z toho, že jej nikto nechce uveriť vec, ktorá je koniec-koncov pravda - Barbara (Nicola Tiggeler) podáva Wernerovi jed. Neskôr sa Emma stihne skryť v byte Saalfeldovcov a počuje rozhovor Wernera a Barbary a je zhrozená. Z bytu neskôr stihne ujsť, ale Barbara je jej  v pätách...

Wang Dong Xing pozve Hendrika (Golo Euler) a Anniku (Ute Kampowsky) na večeru, a Hendrik si myslí, že sa s nimi chce rozlúčiť. Annika nesúhlasí a tak sa obaja stavia: Ak vyhrá Hendrik, jeho sestra musí ísť na vopred naaranžované"Blind Date", ak vyhrá Annika, musí Hendrik "dať preč prsty od žien" až do majstrovstiev. Nakoniec vyhrá Hendrik a práve Nils (Florian Stadler) má dohliadať na ich tréning, po odchode ich trénera.

Fanny (Lila Neil Gurmen) varuje Andrého (Joachim Lätsch) pred tým, aby sa nedostal do zlej spoločnosti. Ich rozhovor preruší Barbara, ktorá pokladá Fanny za dosť nesympatickú a začne opäť intrigovať. André presne vie, čo tým Barbara myslí...

 

EPIZÓDA 881

 Barbara (Nicola Tiggeler) prinúti Felixa (Martin Gruber) s Emmou (Ivanka Brekalo), aby nasadli do auta a odvezie ich k starej elektrárni. Tam ich zavrie do tmavej miestnosti a z ich mobilov pošle SMS pre Bena (Johannes Hauer) a Rosalie (Natalie Alison). Medzitým sa Felix od Emmy dozvie, že ona už dlhý čas vedela, kto Barbara  v skutočnosti je.

André (Joachim Lätsch), Barbara a Charlotta (Mona Seefried) sa zhodnú, že Wernera (Dirk Galuba) nemôžu nechať samého, pretože jeho stav sa stále zhoršuje. Medzitým Werner objaví starý fotoalbum, pri ktorom o ňom hovorí s bratským rešpektom a Andrému sa opäť prihlási zlé svedomie, a tak odmieta ďalej spolupracovať s Barbarou a rozbije fľašky jedu.

Ani Hendrik (Golo Euler), ani Annika (Ute Kampowsky) nevedia, prečo sa Wang Dong Xing určil Nilsa (Florian Stadler) ako ich nastávajúceho trénera. Keďže im obom Nils lezie na nervy, rozhodnú sa súrodenci trénovať sebaovládanie. Ale Anniku Nils rýchlo vyvedie z tohto konceptu a dostane sa do konfliktu s Hendrikom. 

 

EPIZÓDA 882

 Felix (Martin Gruber) je zmätený z Emminho (Ivanka Brekalo) vyznania lásky k nemu a po ďalšej noci v uzavretej elektrárni napadne tých dvoch spásonosná myšlienka: Spôsobia elektrický skrat, aby ich niekto našiel. A predsa natrafia na elektrikára a políciu, ktorá už čaká pred elektrárňou a zavolal ju André (Joachim Lätsch).

Rosalie (Natalie Alison) sa rozhodne usporiadať módnu prehliadku bez Emmy a s nezávislým módnym dizajnérom. Musí však uznať, ako veľmi je od Felixovej a Emminej pomoci závislá.

Barbara (Nicola Tiggeler) má ďalší problém: Po dlhšom čase do Furstenhofu zavítal Pachmeyer (Philipp Sonntag), ktorý videl, ako Barbara sedela v aute s Felixom a Emmou. André ju tiež podozrieva, a tak sa rozhodne konať: Sleduje Barbaru, ktorá je na ceste k elektrárni, ale keď ho tá zbadá, snaží sa vystreliť na neho pištoľou. Zatiaľ čo sa Barbara vydá na zbabelý útek pred políciou, alarmuje André políciu opäť. Po ceste Barbara takmer zrazí Anniku (Ute Kampowsky), ktorá je práve na ceste na svoje rande po prehratej stávke. Annika sa stihne uhnúť, ale jej rameno si to odniesie. Barbara pokračuje v úteku ďalej...

 

EPIZÓDA 883

Emma (Ivanka Brekalo) a Felix (Martin Gruber) sú zachránení a Rosalie (Natalie Alison) sa stará o Felixa. Emma sa udobrí s Benom (Johannes Hauer), neskôr si však uvedomí svoje city k Felixovi a rozhodne sa s ním definitívne rozísť. Rosalie medzitým zisťuje, že medzi Emmou a Felixom sa niečo muselo stať.

Barbarin (Nicola Tiggeler) útek pokračuje: Pri hľadaní jej auta v hotelovom parku natrafí na Wernera (Dirk Galuba) a Bena, ktorých ohrozuje zbraňou, avšak neskôr je zadržaná políciou a odchádza od vyšetrovacej väzby. Celý Furstenhof sa šokujúco dozvie, že Sylvia Wielander je Barbara von Heidenberg.

Annika (Ute Katharina Kampowsky) oznamuje Hendrikovi (Golo Euler), že jej Blind-Date rande nevyšlo a bola poranená pri Barbarinom zbesilom úteku. I keď si spočiatku myslí, že ide len o podliatinu, pri tréningu sa ukáže, že je to vážnejšie.

 

 

EPIZÓDA 884

Zatiaľ čo Felix (Martin Gruber) drží svoje city k Emme (Ivanka Brekalo) pred Rosaliou (Natalie Alison) v tajnosti, rozhodne sa Emma povedať Benovi (Johannes Hauer), že Felix je dôvodom ich rozchodu. Ben sa opäť odsťahuje k sebe, vyčerpaný a vysilený, aj kvôli situácií s Barbarou (Nicola Tiggeler). Neskôr natrafí Rosalie na Bena, ktorý jej povie, že Emma je zaľúbená do Felixa a Rosalie "spadne zo všetkých oblakov".

Polícia preberá Barbarin prípad a Werner (Dirk Galuba) sa musí Felixovi priznať, že vedel, kto je v skutočnosti Sylvia Wielander. Felix pre neho už ďalej nemá pochopenie. Medzitým Barbara odmietne vo väzení akúkoľvek výpoveď, a tak za ňu musia vypovedať Werner a André (Joachim Lätsch), ktorí sa priznávajú, že pravdu o Sylvii/Barbare vedeli. Zatiaľ čo je Ben pozvaný na genetický test, hľadá Felix CD so zvukovou nahrávkou telefonického rozhovoru Barbary a jeho únoscu Zachera z minulosti, aby ju mohol usvedčiť.

Michael Niederbuhl (Erich Altenkopf) prichádza do Furstenhofu s Pachmeyerovým (Philipp Sonntag) raneným psom a aj Werner si myslí, že Michael je zverolekár, a preto ho požiada o ošetrenie jeho koňa Belmonta. Dozvie sa však, že Michael prišiel prevziať prax po Evelyn.

 

EPIZÓDA 885

Emma (Ivanka Brekalo) Rosalii (Natalie Alison) vysvetľuje, že jej vzťah s Felixom (Martin Gruber) je ešte čerstvý. Neskôr ju ten konfrontuje s domnienkou, že niekto z trezora ukradol predmetné CD zachytávajúce Barbarin rozhovor s Zacherom. Myslí si, že Ben (Johannes Hauer) je zlodej, ale ten to popiera, rovnako ako Rosalie, ktorú objaví Emma. Medzitým sa Felix dozvie, že Emma sa s Benom rozišla a pri hľadaní CDčka prichytí Rosalie s hŕbou peňazí...

Werner (Dirk Galuba) spláca Barbarinu životnú poistku a André (Joachim Lätsch) ho privedie na myšlienku, že Ben peniaze nespálil, ale len niekde ukryl. Navrhuje mu, aby Bena dostal pod nátlak ale ten sa bráni a označí Wernera za spolupáchateľa Barbariných činov. Ich hádku počuje komisár Meisser (guest star Christoph Krix), ktorý prišiel vyšetrovať prípad.

Annika (Ute Kampowsky) sa snaží skryť svoje bolesti ramena, ale Hendrik (Golo Euler) už zajednal termín u lekára Michaela (Erich Altenkopf). Ten pre Anniku nemá žiadne dobré správy.

 

EPIZÓDA 886

Rosalie (Natalie Alison) sa pokúsi Felixovi (Martin Gruber) vysvetliť, že peniaze pochádzajú z jej úspor, ale ten jej neverí a vyhodí ju z bytu. Medzitým sa Emma (Ivanka Brekalo) teší na módnu prehliadku a pri kontrole jej krojov ju zastihne Felix. Potom ju vyzve k tancu a obaja sa pobozkajú.

Werner (Dirk Galuba) vie, že vo veci poistného podvodu voči nemu bude polícia podnikať adekvátne kroky. Preto prosí Pachmeyera (Philipp Sonntag), aby ho v tejto veci zastupoval a keď mu prerozpráva príbeh s peniazmi, ktoré Ben (Johannes Hauer) "akože" spálil, aj ten si myslí, že peniaze vôbec spáliť nemusel. Medzitým si Ben vyráža na dovolenku do Thajska.

André (Joachim Lätsch) kritizuje Fanny (Lila Neil Gurmen) za jej extravagantné účesy v kuchyni, a preto sa rozhodne začat v ambulancii u Michaela Niederbuhla (Erich Altenkopf). Ten si chce preveriť jej medicínske vedomosti.

 

EPIZÓDA 887

Rosalie (Natalie Alison) pripravuje pomstu a nechce dopustiť, aby sa vzťah Emmy (Ivanka Brekalo) a Felixa (Martin Gruber) ďalej rozvíjal. Preto pred Emmou klame, že s Felixom sa nerozišla, ale sú od seba len načas odlúčení a prosí svoju sestru, aby o tom Felixovi nepovedala. Situácia sa však skomplikuje a tak sa s Emmou opäť poháda.

Rosi Zwick (Veronika Marie von Quast) radí Wernerovi (Dirk Galuba), aby ho mohla vo veci poistného podvodu zastupovať a tak je Pachmeyer (Philipp Sonntag) mimo hry. Medzitým sa Werner dozvie, že Ben (Johannes Hauer) sa s Emmou rozišiel a odišiel do Thajska a tak sa už s miliónmi vo vreckách nikdy nemusí vrátiť...

Annika (Ute Kampowsky) je postavená pred rozhodnutie - ak nepôjde na operáciu ramena, jej šance na svetovom šampionáte sú ohrozené.

 

EPIZÓDA 888 

Emma (Ivanka Brekalo) musí zachrániť svoju kolekciu pred požiarom a náhle stratí vedomie. Hrdinsky ju však zachráni Felix (Martin Gruber) a novinár Bateman je obvinený zo založenia požiaru, aj keď je v skutočnosti nevinný. Prehliadka sa musí tak nečakane zrušiť a Felix medzitým vyzná Emme lásku.

Werner (Dirk Galuba) je pod veľkým nátlakom, keďže musí vrátiť peniaze ohľadne podvodu s Barbarinou životnou poistkou. A keďže sa dozvie, že peniaze ukradol Ben (Johannes Hauer), musí požiadať banku o úver. Tá však požaduje vysokú garanciu.

Nilsovi (Florian Stadler) sa nedarí očariť Anniku (Ute Kampowsky) a tá sa medzitým rozhodne odísť späť do Mníchova. Obdrží však správu, že zo svojej práce bola prepustená, a preto musí zostať vo Furstenhofe.

Fanny (Lila Neil Gurmen) pokračuje vo svojom maratóne hľadania prác a tento raz sa rozhodne robiť čašníčku v reštaurácií a príležitostne vypomáhať v kuchyni a očarí Andrého (Joachim Lätsch) svojimi gastronomickými poznatkami.

 

EPIZÓDA 889 

Wernerovi (Dirk Galuba) nezostáva nič iné, iba súhlasiť s vysokým úrokom banky, ale potrebuje Felixov (Martin Gruber) súhlas. Ten však chce pomôcť finančne Emme (Ivanka Brekalo) po požiari, ktorý zasiahol jej kolekciu. Nechce sa však priečiť, a tak napokon súhlasí. Chce však od Werner vedieť jedno - zničil CD s Barbariným kompromitujúcim telefonátom? Werner klame Felixovi do očí, ale neskôr Felix počuje rozhovor medzi ním a Andrém (Joachim Lätsch).

Emma a Felix sú spolu šťastný a Rosalie (Natalie Alison) robí Emme výčitky. Aby spravila svoju prehru znesiteľnejšou, schválne strávi noc s Hendrikom (Golo Euler)...

Marie (Annabelle Leip) nie je spokojná s vedomosťami Fanny (Lila Neil Gurmen) ohľadne gastronómie a čašníctva, aj keď sa jej André zastáva. Keď sa po skončení služby stretnú a André dáva Fanny rady a tipy, príde k bozku...

Charlotte (Mona Seefried) požiada Anniku (Ute Katharina Kampowsky), aby začala pracovať v kuchyni a Annika sa dozvie, že jej návrh pochádza z Nilsovej (Florian Stadler) hlavy. Preto sa mu ide poďakovať za šancu, avšak nechce si plánovať budúcnosť a tak jeho ponuku odmietne. Neskôr ho však musí prosiť o pomoc...

   

<Späť na

Epizódy 850. - 869.

 EPIZÓDY 870. - 889.

Ďalej na >>

Epizódy 890. - 909.